روی خط خبر

  • سیاست
  • خبرآنلاین
  • ربیعی: تصور دشمن این بود که ما از گرسنگی می‌میریم و شورش می‌شود /اگر جریانی دیگر دولت را مدیریت می‌کرد شرایط سخت‌تر می‌شد

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ربیعی: تصور دشمن این بود که ما از گرسنگی می‌میریم و شورش می‌شود /اگر جریانی دیگر دولت را مدیریت می‌کرد شرایط سخت‌تر می‌شد از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ربیعی: تصور دشمن این بود که ما از گرسنگی می‌میریم و شورش می‌شود /اگر جریانی دیگر دولت را مدیریت می‌کرد شرایط سخت‌تر می‌شد

تسنیم نوشت:سخنگوی دولت گفت: من هم خود را سیستان و بلوچستانی می دانم و در دولت مشکلات مردم این خطه را پیگیری می کنم.

علی ربیعی امشب در نشست با احزاب، فعالان سیاسی و رسانه ای سیستان و بلوچستان در زاهدان اظهار داشت: باید دروازه های استان باز شود و صدای مردم در خارج استان شنیده شود؛ من هم خود را سیستانی و بلوچستانی می دانم و در دولت مشکلات مردم این خطه را پیگیری می کنم.سخنگوی دولت با بیان اینکه نمود قوی شدن جامعه نهادهای مدنی هستند گفت: یکی از مشکلات استان و کشور فقدان گفت وگو و مفاهمه عمومی است. در 54 ماه اول کشور شاهد ثبات و رشد بود اما 18 ماه اخیر سخت گذشت.وی بیان کرد: پدیده ترامپ و تحریم ظالمانه را نمی توان کتمان کرد هر چند نباید از ضعف های انسانی و مدیریتی گذشت. 24 ماه آینده را باید روشن و بهتر بسازیم. در هیچ دوره ای این سطح از تحریم و فشار و تنگنا را شاهد نبوده ایم. البته تحت رهبری مقام معظم رهبری این مرحله را پشت سر می گذاریم.ربیعی افزود: دشمن دل خوش کرده بود که ایران در سه ماه فرو می پاشد. تصورشان این بود که ما از گرسنگی می میریم و هر روز شورش می شود. من به اصلاحات اعتقاد دارم و می گویم اگر دیگر جریان ها دولت را مدیریت می کردند بحران خیلی از شرایط فعلی سخت تر بود. ما تلاش می کنیم اثر تحریم را بر زندگی مردم کمتر کنیم.سخنگوی دولت با بیان اینکه لازمه رشد سیستان و بلوچستان تغییر تفکر مردم استان است، ادامه داد: کانون توسعه باید داخل استان باشد. حاملان توسعه باید نیروهای استان باشند، توسعه در کانون های گفت وگو ایجاد می شود و جوشش توسعه از جوامع خرد محلی اتفاق می افتد.وی اضافه کرد: برای زدوده شدن دیدگاه امنیتی از استان، باید اول خودمان زندگی مسالمت آمیز قومی را به نمایش بگذاریم. کانون توسعه استان ترانزیت، معدن و خدمات مولد است اما راه خوشبختی استان توانمندسازی کارهای خرد است.ربیعی تصریح کرد: آسیب های اجتماعی موضوعات پیچیده ای هستند و در هر استان علت خاصی دارند. هر استان نیازمند راهکاری محلی است.

مطلب با عنوان ربیعی: تصور دشمن این بود که ما از گرسنگی می‌میریم و شورش می‌شود /اگر جریانی دیگر دولت را مدیریت می‌کرد شرایط سخت‌تر می‌شد از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ربیعی: تصور دشمن این بود که ما از گرسنگی می‌میریم و شورش می‌شود /اگر جریانی دیگر دولت را مدیریت می‌کرد شرایط سخت‌تر می‌شد از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون