روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رونمایی از کارت جدید بیمه‌شدگان صندوق بیمه کشاورزان و عشایر از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رونمایی از کارت جدید بیمه‌شدگان صندوق بیمه کشاورزان و عشایر

علی شیرکانی سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر از حضور این صندوق در «چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر» خبر داد و گفت: این صندوق به منظور معرفی خدمات خود به گروه هدف یعنی روستاییان و عشایر، در نمایشگاه توانمندی ها که از فردا به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود، حضور خواهد داشت.

وی همچنین از اعطای احکام چندنفر از مستمری بگیران صندوق و رونمایی از کارت جدید بیمه شدگان به عنوان برنامه های جانبی حضور در نمایشگاه توانمندی ها خبر داد و افزود: بستر ارائه خدمات صندوق بر روی سایت جدید آماده شده و از این سایت، در نمایشگاه رونمایی می شود. بهره برداری از سامانه تمدید بیمه ای و سامانه پیامکی هوشمند نیز در این نمایشگاه، آغاز خواهد شد.شیرکانی گفت: همکاران ما همچنین در نمایشگاه، امکان تمدید بیمه را فراهم کرده اند و بیمه شدگان می توانند با مراجعه به غرفه صندوق، نسبت به تمدید بیمه خود اقدام کنند.گفتنی است، چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر از فردا ۲۴ مردادماه به مدت چهار روز، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در سالن ۲۵ سی، غرفه شماره ۱۵ پذیرای بازدیدکنندگان است.۶۸۲۲۳

مطلب با عنوان رونمایی از کارت جدید بیمه‌شدگان صندوق بیمه کشاورزان و عشایر از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رونمایی از کارت جدید بیمه‌شدگان صندوق بیمه کشاورزان و عشایر از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون