روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دروازه‌بان هنگ‌کنگ: چیزهای زیادی از بازی با ایران یاد گرفتم از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دروازه‌بان هنگ‌کنگ: چیزهای زیادی از بازی با ایران یاد گرفتم

دروازه بان تیم ملی فوتبال هنگ کنگ اعلام کرد که چیزهای زیادی از بازی برابر ایران یاد گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یاپ هونگ فای پس از پایان بازی امروز تیم ملی فوتبال هنگ کنگ برابر ایران گفت: می خواهم قدردانی ویژه ای از بازیکنان خط دفاعی هنگ کنگ کنم که به خوبی برابر برنامه های تهاجمی ایران کار کردند.دروازه بان تیم ملی فوتبال هنگ کنگ به سایت Upower گفت: افسوس می خورم که نتوانستیم در بازی امروز برابر ایران گل بزنیم اما در مجموع از عملکرد فنی خودمان رضایت داریم. سرمربی هنوز از ما می خواهد پس از نظم در کار دفاعی به دنبال یافتن فرصتی برای حمله به دروازه حریف باشیم. تیم ملی هنگ کنگ در حال پیدا کردن خود است. خودم از بازی برابر ایران چیزهای زیادی یاد گرفتم. همان طور که سرمربی مان گفته بود هر بازیکن ایران پیش از رسیدن به توپ به فکر گام بعدی خود بود. ما باید از نکته های فنی این بازی چیزهایی یاد بگیریم.تیم ملی فوتبال هنگ کنگ امروز در دومین بازی خود از گروه C انتخابی جام جهانی 2022 برابر ایران با نتیجه 2 بر صفرمغلوب شد. در دیگر بازی این گروه نیز کامبوج در خانه شکست یک بر صفر برابر بحرین را پذیرا شد.255 43

مطلب با عنوان دروازه‌بان هنگ‌کنگ: چیزهای زیادی از بازی با ایران یاد گرفتم از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دروازه‌بان هنگ‌کنگ: چیزهای زیادی از بازی با ایران یاد گرفتم از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون