روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هشدار دروازه‌بان اسبق پرسپولیس به مدیران باشگاه از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هشدار دروازه‌بان اسبق پرسپولیس به مدیران باشگاه

نیلسون کوریا بار دیگر از شکایت خودش از باشگاه پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نیلسون کوریا یکی از معدود خارجی های موفق و محبوب چند فصل اخیر فوتبال ایران است که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد. پرسپولیس در فصلی که نیلسون دروازه بان بود به نایب قهرمانی لیگ برتر ایران رسید و همراه با این دروازه بان روزهای خوبی را پشت سر گذاشت. این روزها اما دو طرف با یکدیگر به چالش خوردند. نیلسون به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش و البته عدم توجه مدیران قدیمی و جدید پرسپولیس از باشگاه شکایت کرده و ممکن است برای پرسپولیس دردسرساز شود. طلب دروازه بان برزیلی از باشگاه پرسپولیس چیزی نزدیک به صد هزار دلار است. اتفاق قابل توجه در جریان این شکایت هشدار نیلسون به باشگاه پرسپولیس بوده. او ضمن نارضایتی از مسئولان باشگاه، اعلام کرده هواداران پرسپولیس را هنوز خیلی دوست دارد و به همین دلیل چون می داند در صورت پرداخت نشدن مطالباتش از باشگاه ممکن است امتیاز کسر شود، اصلا دوست ندارد چنین اتفاقی رخ دهد.43257

مطلب با عنوان هشدار دروازه‌بان اسبق پرسپولیس به مدیران باشگاه از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هشدار دروازه‌بان اسبق پرسپولیس به مدیران باشگاه از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون