روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دلجویی صبا کمالی از مومنان واقعی از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دلجویی صبا کمالی از مومنان واقعی

صبا کمالی پس از آن که یکی از خبرگزاری ها خبر از صدور حکم بازداشتش داد، پست اینستاگرامی خود را حذف کرد و با انتشار یک پست جدید به طور رسمی از مردم عذر خواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صبا کمالی بازیگر سینما و تلویزون که روز گذشته با انتشار پستی حاشیه ساز شده بود، پس از آن که یکی از خبرگزاری ها از صدور حکم بازداشتش خبر داده بود، ساعاتی پیش با انتشار پستی دیگر بابت متنی که نوشته بود، عذرخواهی کرد و نوشت: «من مثل هر ایرانی به مذهبم معتقدم.مذهبی انسانی و مهربان و معتقدم کسی نمیتواند جایگاه ویژه ائمه را خدشه دار کند چون ائمه برای همه ما محترم هستن. معتقدم مومن واقعی هرگز الفاظ زشت بکار نمیبرد پس با فحاشان کاری ندارم. اما اگر احساسات مذهبی مومنین واقعی جریحه دار شد، ازشون دلجویی میکنم. ایران کشور ماست و ما همه ایرانی هستیم.»۲۵۸۲۴۵

مطلب با عنوان دلجویی صبا کمالی از مومنان واقعی از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دلجویی صبا کمالی از مومنان واقعی از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون