روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هیچ استان جدیدی در کشور ایجاد نمی‌شود از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هیچ استان جدیدی در کشور ایجاد نمی‌شود

مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور، ایجاد هرگونه استان جدید در کشور و بالاخص در آذربایجان غربی را رد و گفت: هیچ استان جدیدی در کشور ایجاد نخواهدشد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، سیدسعید جلالی مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سفر به شهرستان سلماس با رد هر گونه شایعه در خصوص ایجاد استان جدید، گفت: پیشنهاد یا تصمیمی در خصوص ایجاد استان جدید و نیز مطالعه و انگیزه ای در خصوص تفکیک استان های کشور وجود ندارد. جلالی افزود: نه تنها شرایط مطالعاتی در این خصوص فراهم نشده است بلکه شرایط کنونی کشور اقتضا نمی کند که استان جدیدی ایجاد شود.وی از مدیران، نخبگان و مقامات سیاسی خواست از مطرح کردن امور تقسیمات کشوری که ذهن مردم را مشوّش می کند، خودداری کنند.گفتنی است، چندی است نماینده اصولگرای خوی در حرکتی سیاسی در تلاش برای ایجاد استان جدید در کشور به مرکزیت این شهرستان است.۴۶

مطلب با عنوان هیچ استان جدیدی در کشور ایجاد نمی‌شود از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هیچ استان جدیدی در کشور ایجاد نمی‌شود از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون