روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بدشانسی شفر پیش از مصاف با نساجی از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بدشانسی شفر پیش از مصاف با نساجی

دو بازیکن تیم فوتبال استقلال در دیدار فردای این تیم مقابل نساجی حضور نخواهند داشت.

به گزارش خبرورزشی، مارکوس نویمایر هافبک آلمانی تیم استقلال به دلیل سرماخوردگی شدید طی روز های اخیر در تمرینات تیم استقلال شرکت نکرده و حتی کار وی طی چند روز گذشته به بیمارستان هم کشیده است. ظاهرا هافبک آلمانی ویروسی گرفته که موفق نشده بعد از بازی با السد در تمرینات این تیم شرکت کند به همین دلیل این بازیکن غایب بازی با نساجی خواهد بود.همچنین کادر فنی تیم استقلال با توجه به ضربه ای که به زانوی اسماعیلی در قطر خورده قصد دارد در این بازی به اسماعیلی استراحت بدهد تا این بازیکن مشکلی برای دربی نداشته باشد.اسماعیلی در دو روز اخیر در تمرینات تیمش به صورت اختصاصی تمرین کرد.تیم فوتبال استقلال فردا از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه وطنی به مصاف نساجی قائمشهر خواهد رفت.

مطلب با عنوان بدشانسی شفر پیش از مصاف با نساجی از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بدشانسی شفر پیش از مصاف با نساجی از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون