روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اظهار نظر عجیب ستاره آرژانتینی درباره ال‌کلاسیکو از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اظهار نظر عجیب ستاره آرژانتینی درباره ال‌کلاسیکو

کارلوس تِوس حرف های جالبی در مصاحبه اخیرش درباره عدم علاصه اش به دیدن فوتبال زده است.

به گزارش خبرورزشی، کارلوس تِوس ستاره آرژانتینی سابق منچسترسیتی، منچستریونایتد و یوونتوس که این روزها در بوکاجونیورز بازی می کند حرف های جالبی درباره تماشای فوتبال زد.تِوس در مصاحبه با نشریه «کلارین» گفت: «به هیچ عنوان دوست ندارم از تلویزیون فوتبال تماشا کنم. در واقع اصلاً علاقه ای به تماشای فوتبال ندارم. اگر یک شبکه بازی بارسلونا - رئال را نشان دهد و شبکه ای دیگر مسابقات گلف پخش کند، من تماشای گلف را ترجیح می دهم. هرگز شیفته فوتبال نبوده ام. فوتبال را فقط زمانی دوست دارم که توپ جلوی پاهایم باشد.»تِوس همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش از دوران کودکی سختی که داشته، گفت: «روزهای خیلی سختی بود اما ما آن زمان خوشحال بودیم. همیشه در حال بازی کردن بودیم و همیشه با توپ در محله پرسه می زدیم. خیلی شجاع بودیم. جایی که ما زندگی می کردیم انواع و اقسام خلاف ها از حمل اسلحه و قاچاق مخدر و سرقت صورت می گرفت.»

مطلب با عنوان اظهار نظر عجیب ستاره آرژانتینی درباره ال‌کلاسیکو از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اظهار نظر عجیب ستاره آرژانتینی درباره ال‌کلاسیکو از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون