روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سرمقاله| پرسپولیس به چه چیزی فراتر از حماسه نیاز دارد؟ از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سرمقاله| پرسپولیس به چه چیزی فراتر از حماسه نیاز دارد؟

پرسپولیس در بازی برگشت به یک فوتبال حماسی نیاز دارد؛ قهرمانی در آسیا برای ما که سال هاست اتفاق نیفتاده حتی فراتر از حماسه است.

خبرورزشی/آرتین زهرابی: بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا را باختیم. این شکست را پذیرفتیم و البته ناراحت هم شدیم چراکه تصور عموم این گونه بود که مقابل کاشیما آنتلرز پیروز می شویم. پرسپولیس البته در نیمه اول عملکردی معقول و قابل بحث داشت، اما وقتی بازی هایی در سطح فینال لیگ قهرمانان برگزار می شود باید ۹۰ دقیقه تمام واقعیت را بپذیریم. قرار نبود پرسپولیس در خانه حریف آتش بازی کند یا چند گل به حریف بزند. هر چند اگر با یک گل زده و حتی نتیجه ۲-۱ بازی تمام می شد خیلی به نفع پرسپولیس بود، اما حالا هم که این اتفاق رخ نداده دنیا تمام نشده است. به دفعات پیش آمده که در فوتبال غیرممکن ها ممکن شده است. هرگز نمی توان یک جام با اهمیت ویژه لیگ قهرمانان آسیا را از حالا متعلق به کاشیما دانست. نه قرار است در آزادی از کاشیما پذیرایی شاهانه کنیم نه آن ها بازی برگشت را ساده تصور می کنند. تردید نداریم شرایط در دیدار برگشت عوض خواهد شد و گوی و میدان به سود نماینده ایران خواهد بود. فشاری که ژاپنی ها از سکو ها به پرسپولیس وارد کردند و تماشاگران کاشیما ۹۰ دقیقه تمام پای کوبیدند و از نفس نیفتادند در ورزشگاه آزادی حالت معکوس خواهد داشت. فراموش نکنید این فینال لیگ قهرمانان آسیاست و قهرمانی در این رقابت ها ساده نیست. حریف ما یک تیم ژاپنی است و پرسپولیس با دست خالی و پنجره بسته نقل و انتقالات در این رقابت ها حضور دارد. پرسپولیس در بازی برگشت به یک فوتبال حماسی نیاز دارد؛ قهرمانی در آسیا برای ما که سال هاست اتفاق نیفتاده حتی فراتر از حماسه است؛ این حماسه را باید همه با هم رقم بزنیم...

مطلب با عنوان سرمقاله| پرسپولیس به چه چیزی فراتر از حماسه نیاز دارد؟ از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سرمقاله| پرسپولیس به چه چیزی فراتر از حماسه نیاز دارد؟ از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون