روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تساوی آرسنال و صعود یاران صادق محرمی از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تساوی آرسنال و صعود یاران صادق محرمی

هفته چهارم رقابت های لیگ فوتبال اروپا با پیروزی بایرلورکوزن و تساوی خانگی آرسنال در لندن و کسب یک امتیاز میلان از اسپانیا پیگیری شد.

به گزارش خبرورزشی، پیکارهای لیگ اروپا با برگزاری دیدارهایی در هفته چهارم پیگیری شد.آرسنال در لندن مقابل اسپورتینگ لیسبون به تساوی بدون گل رسید.بایرلورکوزن با یک گل بر زوریخ سوئیس غلبه کرد و میلان در دیدار مقابل رئال بتیس اسپانیا به تساوی یک بر یک رسید.*نتایج بازی ها به شرح زیر است:بایرلورکوزن یک - زوریخ صفرلودوگورتس صفر - آ.اک لارناکا صفرروزنبرگ 2 - سالزبورگ 5سلتیک 2 - لایپزیگ یکاسلاویا پراگ صفر - کپنهاگن صفربوردو یک - زنیت یکدینامو زاگرب 3- اسپارتاک ترناوا یک(یاران محرمی با این برد 12 امتیازی شدند و به مرحله بعد صعود کردند اگرچه بازیکن ایرانی در ترکیب دیناموزاگرب حضور نداشت. در آن سوی میدان علی قربانی 71 دقیقه در ترکیب ترناوا به میدان رفت اما مانع باخت تیمش نشد)وروسکیا صفر - قره باغ یکآرسنال صفر - اسپورتینگ لیسبون صفررئال بتیس یک - میلان یکالمپیاکوس 5 - دودلانگ یک

مطلب با عنوان تساوی آرسنال و صعود یاران صادق محرمی از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تساوی آرسنال و صعود یاران صادق محرمی از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون