روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حریفان‌مان باید ناراحت باشند که با ما همگروه شدند از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حریفان‌مان باید ناراحت باشند که با ما همگروه شدند

مدافع چپ سرخپوشان به خبرورزشی گفت: گروه استقلال از گروه ما سخت تر است. ما قبلاً با الهلال و الدحیل بازی کردیم و می دانیم چه تیم های باکیفیتی هستند

خبرورزشی/،سعید شاه نظری؛ با مشخص شدن حریفان پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت وگویی با شایان مصلح مدافع چپ سرخپوشان که سابقه بازی مقابل الاهلی عربستان و السد قطر را دارد، انجام دادیم که در ادامه می خوانید...* باز هم با السد همگروه شدید؟السد تیمی قوی است و مهره های خوبی دارد و هر بار که با آن ها بازی کردیم، کار سختی داشتیم، اما خدا را شکر دو بار این تیم را بردیم.* بعد هم الاهلی و تکرار خاطره خوب تو از این تیم.بهترین خاطره من از لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ همان بازی الاهلی بود که پنالتی گرفتم و اولین بازی من هم بود. حتی لباس آن بازی را یادگاری نگه داشتم.* گروه پرسپولیس را چطور می بینی؟گروه سختی داریم و امیدواریم از این گروه صعود کنیم. قبلاً هم الاهلی و هم السد را بردیم و آن ها باید بدانند با نایب قهرمان دور قبل بازی دارند و از همگروهی با ما باید ناراحت باشند.* فکر می کنی کدام تیم از پلی آف صعود کند؟النصر تیم قدرتمندی است و خارجی های خوبی دارد و از طرفی پاختاکور هم تیم فیزیکی است و سال گذشته ما در ازبکستان کار سختی داشتیم، ولی النصر تیم قوی تری به نظر می رسد.* دوست دارید کدام تیم از پلی آف صعود کند؟اگر بنا به دوست داشتن باشد من نیروی هوایی عراق را ترجیح می دهم، ولی نماینده عراق کار سختی دارد و باید دو بازی را برنده شود. بین النصر و پاختاکور هم باید بگویم ما در امارات تماشاگر داریم، ولی تیم های اماراتی فوتبال خوبی بازی می کنند و پاختاکور هم به عنوان نماینده ازبکستان یک تیم فیزیکی است که نتیجه گرفتن مقابل آن ها دشوار است و بازی با هر تیمی سختی خودش را دارد. در نهایت دوست دارم تیم عراقی صعود کند.* از گروه استقلال باخبر شدی؟بله، گروه استقلال از گروه ما سخت تر است. ما قبلاً با الهلال و الدحیل بازی کردیم و می دانیم چه تیم های باکیفیتی هستند، ولی گروه ما هم دشوار است و امیدوارم نمایندگان ایران در این مرحله موفق باشند.* بازی فردا با تراکتور را چطور می بینی؟تراکتور تیم خوبی است و بازی فردای ما یک بازی ۶ امتیازی محسوب می شود. تمام تلاش مان را برای بردن این بازی می کنیم تا امتیاز های لازم در نیم فصل اول را جمع کنیم و در جمع مدعیان باقی بمانیم. می خواهیم با شروع نیم فصل دوم و اضافه شدن بازیکنان جدید استارت قهرمانی در لیگ هجدهم و هت تریک قهرمانی را بزنیم.

مطلب با عنوان حریفان‌مان باید ناراحت باشند که با ما همگروه شدند از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حریفان‌مان باید ناراحت باشند که با ما همگروه شدند از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون