روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سولشائر باید به نروژ بازگردد! از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سولشائر باید به نروژ بازگردد!

طرفداران مولده و طرفداران منچستریونایتد هر دو مایل هستند تا سولشائر را روی نیمکت تیم خود داشته باشند!

به گزارش خبرورزشی، بر اساس گفته مقامات باشگاه مولده نروژ، این باشگاه در انتظار بازگشت اوله گونار سولشائر از منچستریونایتد است.سولشائر که تا سال ۲۰۲۱ با مولده قرارداد دارد، ماه گذشته و پس از اخراج ژوزه مورینیو، به صورت موقت تا پایان فصل جاری به عنوان سرمربی منچستریونایتد معرفی شد. اما ظاهرا گفتگویی بر سر تمدید این قرارداد بین طرفین صورت نگرفته است.اویستین نیرلند، یکی از مدیران باشگاه مولده در خصوص همکاری سولشائر با منچستریونایتد گفته است: قرارداد (سولشائر با منچستریونایتد) تا ۱۲ می معتبر است. این طرح اول و دوم ما است. طرح سومی در کار نیست. ما تنها در مورد برهه ژانویه تا می با یونایتد حرف زدیم، نه چیز دیگری. من به همین برنامه پایبند می مانم. به نظرم اوله در ماه می بر می گردد؛ فکر می کنم. گفتنی است که مائوریسیو پوچتینو و ماسیمیلیانو الگری، دو مربی مد نظر دیگر منچستریونایتد برای تابستان آینده هستند.

مطلب با عنوان سولشائر باید به نروژ بازگردد! از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سولشائر باید به نروژ بازگردد! از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون