روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان برایتون – لیورپول؛ دوری از شوک سوم از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

برایتون – لیورپول؛ دوری از شوک سوم

قبل از اینکه مدعیان جدی قهرمانی بخواهند هفته بیست ودوم رقابت های لیگ برتر انگلیس را شروع کنند، لیورپولی ها باید به عنوان مهمان مقابل برایتون بازی کنند.

به گزارش خبرورزشی،تصمیم صدرنشین جزیره برای اینکه جایگاهش را حفظ کند باید پیروز از زمین خارج شود. برایتون هم در پی رسیدن به میانه جدول و نیم نگاهی به سهمیه لیگ اروپاست. لیورپولی ها که دو شکست پیاپی را متحمل نشده اند به هیچ عنوان دوست ندارند سومین باخت پیاپی را متحمل شوند.برایتونفارغ از هر ماجرایی، برایتون در خانه، تیم دیگری است و با حمایت هوادارانش همیشه مقابل تیم های بزرگ موفق بوده. تیم کریس هاتون در ورزشگاه آمکس طور دیگری بازی می کند. آن ها دنبال این هستند تا رکورد شکست ناپذیری خود را به عدد ۵ برسانند. خوبی برایتون این است که ۱۰ امتیاز با منطقه خطر فاصله دارد و از حاشیه امنیت خوبی برای سبقت گرفتن برخوردار است. برایتون امسال نتایج خوبی به دست آورده و موفق شده ۷ پیروزی را در ۱۳ هفته مال خود کند. مشکل تیم، اما جایی است که اکثر این پیروزی ها با اختلاف یک گل به دست آمده است.لیورپولبعد از قطع شدن رکورد ۲۱ بازی شکست ناپذیری، برای یورگن کلوپ هیچ چیز به اندازه بازگشت به پیروزی ها اهمیت ندارد. لیورپول داشت از شکست مقابل منچسترسیتی به روز های عادی برمی گشت که توسط ولورهمپتون از رقابت های جام حذفی حذف شد تا دومین شوک را تجربه کند. کلوپ برای اینکه تیم را از این وضعیت خاکستری خارج کند به ۳ امتیاز این مسابقه نیاز دارد. به ویژخ آن که فاصله ۴ امتیازی با منچسترسیتی بیش از پیش سیتیزن ها را به صدر جدول نزدیک کرده است. در مقایسه با هفته های آتی لیورپول که باید با ۶ تیم بالای جدول بازی کند، این آسان ترین بازی آن ها به حساب می آید. بنابراین پیروزی برای تیم کلوپ واجب است.جدال آخر۲۵ آگوست ۲۰۱۸ این دو تیم آخرین جدال خود را برگزار کردند که لیورپول میزبان با تک گل محمد صلاح توانست برایتون را شکست دهد.مصدومان و محروماندر برایتون، برناردو و ایسگوئر، دو مصدوم هستند و علیرضا جهانبخش و متیو رایان در جام ملت های آسیا برای کشورشان بازی می کنند. لیورپولی ها هم با مصدومیت لوورن، جو گومس و جوئل ماتیپ روبه رو هستند.آمار بازی۲۹) این دو تیم برای بیست و نهمین بار به مصاف هم می روند. ۱۶) لیورپول ۱۶ بار مقابل برایتون به برتری رسیده است. ۴) سهم برایتون مقابل لیورپول تنها ۴ برد بوده است. ۱۱) لیورپول در ۳ بازی آخر مقابل برایتون ۱۱ گل به ثمر رسانده است. ۱) در ۳ بازی آخر، برایتون تنها یک بار مقابل لیورپول گلزنی کرده است. ماری تنها گلزن برایتون است که در این بازی نیز حضور دارد. ۲) آخرین باخت برایتون به ۶ بازی قبل برمی گردد که ۲ گل از چلسی مائوریتسیو ساری دریافت کردند و البته یک گل هم به ثمر رساندند. ۲) لیورپول هر ۲ بازی آخر خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست خورده است.ترکیب احتمالیبرایتون: باتون، مونتویا، دانک، دافی، بونگ، مارچ، استفنس، گروس، پروپر، لوکادیا و ماریلیورپول: آلیسون، آرنولد، فابینیو، فان دایک، روبرتسون، هندرسون، وینالدوم، شکیری، فرمینو، مانه و صلاح

مطلب با عنوان برایتون – لیورپول؛ دوری از شوک سوم از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان برایتون – لیورپول؛ دوری از شوک سوم از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون