روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان زندگی خصوصی رونالدو به من مربوط نیست از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

زندگی خصوصی رونالدو به من مربوط نیست

ماسیمیلیانو آلگری انتظار دارد تیمش سال ۲۰۱۹ را هم قدرتمندانه آغاز کند.

به گزارش خبرورزشی، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بولونیا در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی ایتالیا از تمایلش برای یک شروع خوب در سال ۲۰۱۹ خبر داد.سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در این باره گفت: همانند سری A، لیگ قهرمانان و سوپر جام ایتالیا، جام حذفی هم هدف ماست و مقابل بولونیا که تمام تلاشش را در این بازی به کار خواهد گرفت، یک بازی حذفی سرنوشت ساز پیش رو داریم. تا این جای فصل پیروزی های زیادی کسب کرده ایم، اما تاکنون چیزی نبرده ایم. از فردا تا اول ژوئن، مسابقات فصل برای ما تعیین کننده خواهد بود و با جدیت تمام برابر بولونیا بازی می کنیم. سال ۲۰۱۸ را به خوبی به پایان بردیم، اما در بازی با سمپدوریا در برخی از مقاطع بازی، کنترل بازی را از دست دادیم. برای پیروزی به قدرت ذهنی بیشتری نیاز داریم.آلگری در ادامه افزود: در مورد رونالدو، باید بگویم او بازی می کند. درباره زندگی خصوصی رونالدو صحبتی نمی کنم. فقط می گویم آرام است و به خوبی تمرین کرده. دلیل بازی کردن رونالدو در اکثر مسابقات، غیبت او در تیم ملی پرتغال تلقی می شود. ۵ هافبک خوب در دسترس دارم و در حال حاضر نیازی به خرید جدید نداریم. از دست دادن مانژوکیچ برای بازی با بولونیا اتفاق خوبی نیست. از دیبالا انتظار یک نمایش خوب را دارم. او برای ما بازیکن مهمی است. شاید مویزه کین و اسپیناتزولا از ابتدا به میدان بروند. احتمال دارد چند بازیکن یک نیمه بازی کنند و از این جهت بازیکنان ذخیره نقش مهمی خواهند داشت. امیدواریم بتوانیم در طول ۹۰ دقیقه به پیروزی برسیم. شزنی، دروازه بان تیم خواهد بود. دی شیلیودر پست دفاع راست به میدان می رود و کانسلو برای بازی سوپرکاپ ایتالیا بازخواهد گشت. بونوچی به میدان می رود، اما از حضور پیانیچ مطمئن نیستم.

مطلب با عنوان زندگی خصوصی رونالدو به من مربوط نیست از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان زندگی خصوصی رونالدو به من مربوط نیست از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون