روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امارات هم به کمک داور صعود کرد از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امارات هم به کمک داور صعود کرد

امارات در وقت های اضافه با پنالتی مشکوک توانست بر قرقیزستان غلبه کند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

به گزارش خبرورزشی، در ادامه مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا تیم های فوتبال امارات و قرقیزستان از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان وقت های معمول با تساوی دو بر دو در به پایان رسید تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.در وقت های اضافه یک پنالتی مشکوک برای امارات بدست آمد تا احمد خلیل در دقیقه ۱۰۳ گلزنی کند و در نهایت اماراتی ها به سختی و با نتیجه ۳ بر ۲ راهی مرحله بعد شوند.دیگر گل های این دیدار را خمیس اسماعیل در دقیقه ۱۴ و علی احمد مبخوت در دقیقه ۶۴ برای امارات به ثمر رساندند و قرقیز ها هم توسط مورزائف در دقیقه ۲۶ گلزنی کردند و در دقیقه ۲+۹۰ موفق شدند گل دوم را به ثمر برسانند.امارات با این پیروزی راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و حریف استرالیا شد.

مطلب با عنوان امارات هم به کمک داور صعود کرد از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امارات هم به کمک داور صعود کرد از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون