روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر ورزشی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اتحادیه بازیکنان فرانسه، پشت رابیو درآمد از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اتحادیه بازیکنان فرانسه، پشت رابیو درآمد

اتحادیه بازیکنان فرانسه از باشگاه پاری سن ژرمن درخواست کرد اجازه حضور آدرین رابیو در تیم اصلی باشگاه را صادر کند.

به گزارش خبرورزشی، قرارداد ربیو در پایان فصل با پاری سن ژرمن به پایان خواهد رسید و این بازیکن تمایلی به تمدید این قرارداد ندارد. او در پی پیوستن به بارسلوناست و انتظار می رود در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد به این تیم بپیوندد. توماس توخل، سرمربی باشگاه، در ابتدای هفته تایید کرد که ربیو دیگر در ترکیب تیمش جایی نخواهد داشت، هر چند که مارکو وراتی به علت مصدومیت از میادین به دور است.با این حال اتحادیه بازیکنان فرانسه معتقد است که باشگاه پی اس جی رفتار درستی در این زمینه ندارد و باید به این اقدام خود پایان دهد.استفان بورچکالتر، مدیر قضایی این مجمع گفت: وقتی جای تمرینی وجود ندارد، که در مورد موضوع پاری سن ژرمن هم قضیه اینگونه است، پس بی قانونی شکل گرفته است. گروه دیگری نمی توان در کنار تیم اصلی تشکیل داد. در مورد ربیو، که او از تمدید قراردادش سر باز زده، حتی نباید به این فکر کرد که شرایط او موقتی است. هیچ استثنایی در این رابطه وارد نیست و باشگاه باید او را به تیم اصلی برگرداند.

مطلب با عنوان اتحادیه بازیکنان فرانسه، پشت رابیو درآمد از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اتحادیه بازیکنان فرانسه، پشت رابیو درآمد از وب سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون