روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: مردم سالاری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مردم سالاری آنلاین - برانکو: می‌خواهیم باعث افتخار شویم از وب سایت مردم سالاری mardomsalari با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مردم سالاری آنلاین - برانکو: می‌خواهیم باعث افتخار شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که برای بازی مقابل کایما بازیکنانش ۲۰۰ درصد تلاش خواهند کرد. به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با کاشیما آنتلرز، گفت: اتفاق واقعا بزرگی است. شاید بعضی‌ها بگویند ما الان تحت فشار هستیم اما همان‌طور که کاپیتانمان چند لحظه پیش به من گفت، قلب‌مان پر از امید است. واقعا افتخار می‌کنیم که می‌توانیم در خانه‌مان و در چنین فینال بزرگی بازی کنیم. به جرات می‌گویم این بازی بزرگترین مسابقه‌ای است که در ۳۰ سال اخیر در تهران برگزار می‌شود. او ادامه داد: این یک آزمایش و امتحان برای این نسل است. انتظارمان این است که افتخاری برای خانواده پرسپولیس شویم. کاشیما الان نسبت به ما امتیازی دارد اما ما تازه نیمه اول را پشت سر گذاشتیم. ما مسابقاتی مقابل الدحیل و السد داشتیم و توانستیم با کیفیت‌مان مشکل را حل کنیم. اطمینان دارم که بازیکنان من تمام تلاششان را می‌کنند و دویست درصد زحمت خواهند کشید. برانکو اضافه کرد: به بازیکنانم اطمینان کامل دارم. انتظار دارم فردا، شب ما باشد. در مورد تیم خودم باید بگویم، می‌دانید که نعمتی محروم است. عالیشاه هم مصدوم شده است. از بازی قبلی ضعیف‌تر شده‌ایم. اما فقط به طور تئوریک ضعیف‌تر هستیم. مطمئن هستم در بازی فردا هیچ کدام از بازیکنانم شکی به خودشان راه نخواهند داد که بهتر و بهتر و بهتر خواهند بود. به هوادارن‌مان افتخار می‌کنم که انقدر محکم تشویقمان می‌کنند. آن‌ها از ما می‌خواهند که قهرمان شویم اما همزمان واقف هستند که تا همین جا هم نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کرده‌ایم. همه ما می‌خواهیم که برنده شویم و با برد این فصل زیبا و درخشان را تمام کنیم. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد ساعت بازی‌های رفت و برگشت فینال هم بیان کرد: البته اختلاف ساعت مشکلی برای ما بود و ما را زمین گیر کرد. در این اختلاف ساعت، بسیار مهم است که تیم حداقل ۶ روز در آن محیط باشد تا بتواند شرایطش را وفق دهد. این موضوع را می‌شد در نیمه دوم حس کرد که بازیکنان ما توان هجومی نداشتند. برای حریف ما تطبیق دادن خودشان با ساعت تهران راحت‌تر خواهد بود چون از لحاظ زمانی به عقب بر می‌گردند. من انتظار دارم برای آنها مشکل خاصی به وجود نیاید. برانکو با بیان اینکه کاشیما تیم بسیار خوبی است، گفت: دلیل این‌که آن‌ها تیم خوبی هستند این است که به بازی فینال رسیده‌اند. آن‌ها در همه فازهای بازی خوب هستند. آن‌ها در ضربات ایستگاهی هم خوب هستند. در بازی رفت این ضربات را خیلی خوب کنترل کردیم. ما برای این ضربات آمادگی داریم اما ما هم برای آن‌ها خطرناک خواهیم بود. او در مورد پیش بینی‌اش از نتیجه بازی فردا هم بیان کرد: ما می‌خواهیم بازی را ببریم و قهرمان شویم. بنابراین باید ما ۳ گل بزنیم. سرمربی پرسپولیس در مورد احساسش از این‌که تیمش همیشه و تحت هر شرایطی توسط طرفدارانش تشویق می‌شود توضیح داد: من واقعا از دیدن این هواداران کیف می‌کنم. بهترین هواداران دنیا را داریم. طبیعی است ما هم در مقابل برای این شوق و هواداری آن‌ها زحمت می‌کشیم و فکر می‌کنم بازیکنانم از همه بیشتر مستحق تشویق شدن هستند چون در هر بازی با تمام نیرو و شوق فراوان به زمین رفتند. آن‌ها همیشه دنبال برد بوده‌اند. هوادان هم این خاصیت آن‌ها را شناخته‌اند. به نظر من این عشق دو طرفه است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که برای بازی مقابل کایما بازیکنانش ۲۰۰ درصد تلاش خواهند کرد.به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با کاشیما آنتلرز، گفت: اتفاق واقعا بزرگی است. شاید بعضی ها بگویند ما الان تحت فشار هستیم اما همان طور که کاپیتانمان چند لحظه پیش به من گفت، قلب مان پر از امید است. واقعا افتخار می کنیم که می توانیم در خانه مان و در چنین فینال بزرگی بازی کنیم. به جرات می گویم این بازی بزرگترین مسابقه ای است که در ۳۰ سال اخیر در تهران برگزار می شود.او ادامه داد: این یک آزمایش و امتحان برای این نسل است. انتظارمان این است که افتخاری برای خانواده پرسپولیس شویم. کاشیما الان نسبت به ما امتیازی دارد اما ما تازه نیمه اول را پشت سر گذاشتیم. ما مسابقاتی مقابل الدحیل و السد داشتیم و توانستیم با کیفیت مان مشکل را حل کنیم. اطمینان دارم که بازیکنان من تمام تلاششان را می کنند و دویست درصد زحمت خواهند کشید.برانکو اضافه کرد: به بازیکنانم اطمینان کامل دارم. انتظار دارم فردا، شب ما باشد. در مورد تیم خودم باید بگویم، می دانید که نعمتی محروم است. عالیشاه هم مصدوم شده است. از بازی قبلی ضعیف تر شده ایم. اما فقط به طور تئوریک ضعیف تر هستیم. مطمئن هستم در بازی فردا هیچ کدام از بازیکنانم شکی به خودشان راه نخواهند داد که بهتر و بهتر و بهتر خواهند بود. به هوادارن مان افتخار می کنم که انقدر محکم تشویقمان می کنند. آن ها از ما می خواهند که قهرمان شویم اما همزمان واقف هستند که تا همین جا هم نتایج فوق العاده ای کسب کرده ایم. همه ما می خواهیم که برنده شویم و با برد این فصل زیبا و درخشان را تمام کنیم.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد ساعت بازی های رفت و برگشت فینال هم بیان کرد: البته اختلاف ساعت مشکلی برای ما بود و ما را زمین گیر کرد. در این اختلاف ساعت، بسیار مهم است که تیم حداقل ۶ روز در آن محیط باشد تا بتواند شرایطش را وفق دهد. این موضوع را می شد در نیمه دوم حس کرد که بازیکنان ما توان هجومی نداشتند. برای حریف ما تطبیق دادن خودشان با ساعت تهران راحت تر خواهد بود چون از لحاظ زمانی به عقب بر می گردند. من انتظار دارم برای آنها مشکل خاصی به وجود نیاید.برانکو با بیان اینکه کاشیما تیم بسیار خوبی است، گفت: دلیل این که آن ها تیم خوبی هستند این است که به بازی فینال رسیده اند. آن ها در همه فازهای بازی خوب هستند. آن ها در ضربات ایستگاهی هم خوب هستند. در بازی رفت این ضربات را خیلی خوب کنترل کردیم. ما برای این ضربات آمادگی داریم اما ما هم برای آن ها خطرناک خواهیم بود.او در مورد پیش بینی اش از نتیجه بازی فردا هم بیان کرد: ما می خواهیم بازی را ببریم و قهرمان شویم. بنابراین باید ما ۳ گل بزنیم.سرمربی پرسپولیس در مورد احساسش از این که تیمش همیشه و تحت هر شرایطی توسط طرفدارانش تشویق می شود توضیح داد: من واقعا از دیدن این هواداران کیف می کنم. بهترین هواداران دنیا را داریم. طبیعی است ما هم در مقابل برای این شوق و هواداری آن ها زحمت می کشیم و فکر می کنم بازیکنانم از همه بیشتر مستحق تشویق شدن هستند چون در هر بازی با تمام نیرو و شوق فراوان به زمین رفتند. آن ها همیشه دنبال برد بوده اند. هوادان هم این خاصیت آن ها را شناخته اند. به نظر من این عشق دو طرفه است.

مطلب با عنوان مردم سالاری آنلاین - برانکو: می‌خواهیم باعث افتخار شویم از وب سایت مردم سالاری mardomsalari با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مردم سالاری آنلاین - برانکو: می‌خواهیم باعث افتخار شویم از وب سایت مردم سالاری mardomsalari با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون