روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: مردم سالاری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مردم سالاری آنلاین - درخواست قضائی مطهری درخصوص لاریجانی از وب سایت مردم سالاری mardomsalari با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مردم سالاری آنلاین - درخواست قضائی مطهری درخصوص لاریجانی

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مخالفت امام جمعه کرج با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر، ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءالله مقامات قضائی موضوع را دنبال می‌کنند. علی مطهری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و در خلال نطق میان‌دستور نمایندگان مجلس، گفت: ان‌شاءالله مقامات قضائی موضوع را دنبال می‌کنند. آقای وکیلی در نطق میان‌دستور خود درباره این مسئله صحبت کردند و البته سایر نمایندگان نیز از صبح تا الان درخواست بیان تذکر در همین رابطه را داشتند که نوبت‌شان نبود. ما به عنوان هیأت رئیسه مجلس وظیفه دفاع از اقتدار و شأن نمایندگان مجلس را بر عهده داریم. نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: امیدوارم مقامات مسؤول این مسئله را بررسی کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مخالفت امام جمعه کرج با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر، ابراز امیدواری کرد: ان شاءالله مقامات قضائی موضوع را دنبال می کنند.علی مطهری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و در خلال نطق میان دستور نمایندگان مجلس، گفت: ان شاءالله مقامات قضائی موضوع را دنبال می کنند. آقای وکیلی در نطق میان دستور خود درباره این مسئله صحبت کردند و البته سایر نمایندگان نیز از صبح تا الان درخواست بیان تذکر در همین رابطه را داشتند که نوبت شان نبود. ما به عنوان هیأت رئیسه مجلس وظیفه دفاع از اقتدار و شأن نمایندگان مجلس را بر عهده داریم.نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: امیدوارم مقامات مسؤول این مسئله را بررسی کنند.

مطلب با عنوان مردم سالاری آنلاین - درخواست قضائی مطهری درخصوص لاریجانی از وب سایت مردم سالاری mardomsalari با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مردم سالاری آنلاین - درخواست قضائی مطهری درخصوص لاریجانی از وب سایت مردم سالاری mardomsalari با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون