روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فردوسی‌پور را از کنداکتور پخش بیرون گذاشتند! از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فردوسی‌پور را از کنداکتور پخش بیرون گذاشتند!

به رغم اینکه عادل فردوسی پور دوشنبه شب گذشته بارها تکرار کرد هفته بعد برنامه خواهد داشت و به مرور بازی تیم ملی و اتفاقات دیگر در فوتبال ایران می پردازد ، این هفته ۹۰ در کنداکتور پخش نیست!

به رغم اینکه عادل فردوسی پور دوشنبه شب گذشته بارها تکرار کرد هفته بعد برنامه خواهد داشت و به مرور بازی تیم ملی و اتفاقات دیگر در فوتبال ایران می پردازد ، این هفته ۹۰ در کنداکتور پخش نیست! برنامه ۹۰ این هفته به دلیل تراکم برنامه های فوتبال اروپایی در کنداکتور پخش شبکه سه نیست و مدیر جدید گروه ورزش این شبکه تصمیم گرفته به جای پربیننده ترین برنامه دو دهه اخیر کشور، در آن ساعت بازی اسپانیا و انگلیس از شبکه سه پخش شود.مسابقه فوتبالی از لیگ ملت های اروپا که بی تردید می تواند در شبکه تخصصی ورزش روی آنتن برود و حتما مخاطبان بسیاری خواهد داشت تا ۹۰ هم بتواند به آنالیز بازی های تیم ملی بپردازد.این رویکرد جدید درباره بیرون گذاشتن ۹۰ از کنداکتور شاید سرآغازی باشد در تغییر نگاه و رویکرد مدیران جوان جدید تلویزیون به برنامه های پرمخاطبی چون ۹۰ که سال هاست منتقدان زیادی در میان این گروه از مدیران دارد!

مطلب با عنوان فردوسی‌پور را از کنداکتور پخش بیرون گذاشتند! از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فردوسی‌پور را از کنداکتور پخش بیرون گذاشتند! از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون