روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رجیستری موبایل تمام شد/ مرحله بعدی برای مودم‌ها و مسیریاب‌ها از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رجیستری موبایل تمام شد/ مرحله بعدی برای مودم‌ها و مسیریاب‌ها

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه طرح رجیستری تلفن همراه به پایان رسید، گفت: مرحله بعدی برای مودم ها و مسیریاب ها انجام می شود.

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه طرح رجیستری تلفن همراه به پایان رسید، گفت: مرحله بعدی برای مودم ها و مسیریاب ها انجام می شود.حمیدرضا دهقانی نیا معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفت وگو با خبرنگار برگزاری فارس، در مورد اینکه آیا رجیستری (ثبت مشخصات) موبایل به پایان رسید، گفت: رجیستری موبایل تمام شد، اما برای مودم ها، دانگل ها (مودم های کوچک) و روترها (مسیریاب ها) در حال هماهنگی است که به زودی اجرا می شود. وی تاکید کرد: عمده این دستگاه های الکترونیکی وارداتی هستند که به زودی با اجرای رجیستری آنها، قاچاق در این زمینه حذف خواهد شد. معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در حال حاضر با اجرای رجیستری، قاچاق گوشی تلفن همراه در واقع حذف شده است.

مطلب با عنوان رجیستری موبایل تمام شد/ مرحله بعدی برای مودم‌ها و مسیریاب‌ها از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رجیستری موبایل تمام شد/ مرحله بعدی برای مودم‌ها و مسیریاب‌ها از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون