روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان زمستان اختلافات در راه است! از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

زمستان اختلافات در راه است!

تيم فوتبال استقلال تهران در فصل جاري فراز و نشيب هايي داشت اما در مجموع تاکنون نتايج مطلوبي نگرفته است. حذف از جام حذفي و پذيرفتن دو شکست در ليگ برتر و قرار گرفتن در رده هشتم جدول، قطعاً نتايج مطلوبي براي اين تيم به حساب نمي آيد.

نصف جهان: تیم فوتبال استقلال تهران در فصل جاری فراز و نشیب هایی داشت اما در مجموع تاکنون نتایج مطلوبی نگرفته است. حذف از جام حذفی و پذیرفتن دو شکست در لیگ برتر و قرار گرفتن در رده هشتم جدول، قطعاً نتایج مطلوبی برای این تیم به حساب نمی آید.سرمربی و تیم مدیریتی این باشگاه در صدد هستند تا با استفاده از تعطیلات نیم فصل، نقاط ضعف را مرتفع کنند و به جمع مدعیان قهرمانی بپیوندند. از همین رو آنها اندک اندک پروژه نقل و انتقالات را استارت می زنند.آنطور که خبرگزاری «مهر» نوشته، چندی پیش جواد قراب، عضو هیئت مدیره باشگاه با اعلام نارضایتی از دو خرید خارجی (گرو و نیومایر) خبر از بازگرداندن جپاروف و تیام به استقلال داد که این موضوع به مذاق سرمربی آبی پوشان خوش نیامد. شاید جواد قراب ناخواسته تصمیمات هیئت مدیره در خصوص نقل و انتقالات را رسانه ای کرد اما این موضوع ناراحتی شفر را در پی داشت چرا که او معتقد است نقل و انتقالات پروسه ای است که باید از طریق سرمربی و مدیرعامل پیش برود. شفر بر خلاف نظر برخی از اعضای هیئت مدیره به الحاجی گرو و نیومایر چندان هم بی اعتقاد نیست و بر این باور است که این دو بازیکن تحت فشار هستند و استقلال از فرصت دادن به آنها ضرر نخواهد کرد.مسئولان باشگاه استقلال به زودی به صورت رسمی نقل و انتقالات زمستانیشان را کلید خواهند زد و آن زمان پاسخ خیلی از ابهامات روشن می شود.

مطلب با عنوان زمستان اختلافات در راه است! از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان زمستان اختلافات در راه است! از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون