روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سفر سحر دولتشاهی با «امیر» به آفریقا از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سفر سحر دولتشاهی با «امیر» به آفریقا

نصف جهان: فیلم سینمایی «امیر» ساخته نیما اقلیما به تهیه کنندگی سید ضیا هاشمی تنها نماینده سینمای ایران در جشنواره بین المللی فیلم ربات مراکش است که در بخش مسابقه با 13 فیلم دیگر از کشورهایی چون، فرانسه، اسپانیا، سوریه، عراق، صربستان، تونس، لبنان، بلژیک و گرجستان به رقابت می پردازد.«امیر» فیلمی در ژانر اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده: «یکی با کار، یکی با پول، یکی با زندگی، یکی هم با سیگار. همه خودشونو می کشن، فقط راهاشون فرق می کنه.»میلاد کی مرام، هادی کاظمی، بهدخت ولیان، مصطفی قدیری، روشنک سه قله گی، وحید منافی، مهدی عامل هاشمی، مونا قاسمی، کسری محبوبی، آرتین گلچین و سحر دولتشاهی بازیگران این فیلم هستند.جشنواره بین المللی فیلم ربات یکی از جشنواره های معتبر آفریقایی است که به سینمای هنر و اندیشه می پردازد و بیست وسومین دوره آن از تاریخ 16 تا 22 نوامبر (25 آبان تا 5 آذرماه) در کشور مراکش برگزار می شود.پخش بین المللی فیلم «امیر» برعهده کمپانی الی ایمیج به مدیریت الهه نوبخت است.

مطلب با عنوان سفر سحر دولتشاهی با «امیر» به آفریقا از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سفر سحر دولتشاهی با «امیر» به آفریقا از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون