روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: پارسینه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کنایه بازیگر ایرانی به آرایش زنانه مردان بازیگر +عکس از وب سایت پارسینه parsine با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کنایه بازیگر ایرانی به آرایش زنانه مردان بازیگر +عکس

احمد ایراندوست با انتقاد از حضور بازیگران مرد در نقش زنان، نتیجه این اقدام را حذف بازیگران زن از سینما دانست که در حال حاضر بیکار هستند و در خانه نشستند.

احمد ایراندوست بازیگر سریال «شب های برره» با انتشار تصاویری از امیرحسین رستمی، ارژنگ امیرفضلی و بیژن بنفشه خواه در نقش زنان، در اینستاگرام نوشت: «به ارژنگ امیر فضلی، امیرحسین رستمی و بیژن بنفشه خواه نقش زن رو دادن! اینا دارن آروم آروم زن ها رو از سینما حذف میکنن.فقط خدا رو شکر بهروز وثوق رفت از ایران این روزا رو ندید. زن های بازیگرمون تو خونه نشستن سبزی پاک میکنن اونوقت پشت سر هم مردهامون زن میشن بخاطر چی بخاطر اینکه یه مرد بتونه دستشون رو بگیره یا لمسشون کنه.خدا رو شکر زن دو متر و ده سانتی نداریم و الا به من هم پیشنهاد بی شرمانه می شد چی می شد. خداییش، ارژنگ از همه خوشکل تره، ولی هیچکس استاد اکبر عبدی تو ادم برفی نمیشه.»

مطلب با عنوان کنایه بازیگر ایرانی به آرایش زنانه مردان بازیگر +عکس از وب سایت پارسینه parsine با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کنایه بازیگر ایرانی به آرایش زنانه مردان بازیگر +عکس از وب سایت پارسینه parsine با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون