روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بروجردی: نباید آمریکا را بزرگ ببینیم از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بروجردی: نباید آمریکا را بزرگ ببینیم

ساعت24-یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه نباید آمریکا را بزرگ ببینیم؛ گفت: گمان نکنیم اگر جمهوری اسلامی ایران با آمریکا وارد دوستی شد، آمریکا از ایران حمایت می کند.

ساعت24-یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه نباید آمریکا را بزرگ ببینیم؛ گفت: گمان نکنیم اگر جمهوری اسلامی ایران با آمریکا وارد دوستی شد، آمریکا از ایران حمایت می کند. علاء الدین بروجردی با حضور در یکی از بخشهای خبری شبکه ۶ تلویزیون، به مناسبت ۱۳ آبان، با بیان اینکه نباید آمریکا را بزرگ ببینیم زیرا به تعبیر رهبری آمریکا رو به افول است، اظهار کرد: ما قدرت بسیاری داریم. هنر بهره گیری از ظرفیت های داخلی کشور در اقتصاد قابل تحقق است. ما باید در این جهت حرکت کرده و در برابر زورگویی آمریکا مقاومت کنیم.وی در ادامه بیان کرد: گمان نکنیم اگر جمهوری اسلامی ایران با آمریکا وارد دوستی شد، آمریکا از ایران حمایت می کند. شاه نزدیک ترین متحد آمریکا در منطقه بود ولی وقتی تاریخ مصرفش تمام شد، او را رها کردند.بروجردی تاکید کرد: باید با اتکا به توان داخلی و جایگاه رهبری که عمود خیمه نظام اسلامی است، اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران را محقق کنیم.

مطلب با عنوان بروجردی: نباید آمریکا را بزرگ ببینیم از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بروجردی: نباید آمریکا را بزرگ ببینیم از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون