روی خط خبر

  • اقتصاد
  • ساعت 24
  • احتمال افزایش یک میلیونی حقوق بازنشستگان کشوری/ ۹۵.۵ درصد بازنشستگان کمتر از ۳ میلیون تومان می‌گیرند

موضوع: اقتصاد منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان احتمال افزایش یک میلیونی حقوق بازنشستگان کشوری/ ۹۵.۵ درصد بازنشستگان کمتر از ۳ میلیون تومان می‌گیرند از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

احتمال افزایش یک میلیونی حقوق بازنشستگان کشوری/ ۹۵.۵ درصد بازنشستگان کمتر از ۳ میلیون تومان می‌گیرند

ساعت24-مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: در صورتی که دولت موافقت کند و در لایحه بودجه ۹۸ اعتبار ۱۵ هزار میلیارد تومانی پیش بینی شود، حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی تا حدود یک میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

ساعت24-مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: در صورتی که دولت موافقت کند و در لایحه بودجه ۹۸ اعتبار ۱۵ هزار میلیارد تومانی پیش بینی شود، حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی تا حدود یک میلیون تومان افزایش خواهد یافت. جمشید تقی زاده افزود: ۹۵.۵ درصد بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری کمتر ازسه میلیون تومان حقوق می گیرند که این در شأن آن ها نیست و باید به وضعیت بازنشستگان رسیدگی شود و ما نیز سعی می کنیم این شرایط را تغییر دهیم.تقی زاده گفت: برای همسان سازی حقوق بازنشستگان نیاز به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار است که امیدواریم با توجه به پیگیری های صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی ۱۵ هزار میلیارد تومان از این رقم در بودجه ۹۸ پیش بینی شود تا بتوانیم حقوق بازنشستگان را تاحدود یک میلیون تومان افزایش دهیم. وی ادامه داد: افزایش این رقم می تواند بخشی از مشکلات بازنشستگان را برطرف کند چرا که بسیاری از این افراد همچنان اجاره نشین هستند و حقوقی که هم اکنون دریافت می کنند زندگی آن ها را تامین نمی کند.وی افزود: طبق هماهنگی های صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار است بسته های حمایتی نیز در اختیار بازنشستگان صندوق بازنشستگی قرار بگیرد که در این باره اسامی این افراد در اختیار سازمان مربوط قرار گرفته است.تقی زاده گفت: ۹۵.۵ درصد بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به دریافتی که دارند از تسهیلات حمایتی (بسته غذایی) بهره مند خواهند شد. تقی زاده تصریح کرد: هم اکنون ماهیانه سه هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان به عنوان حقوق بازنشستگی به بازنشستگان پرداخت می شود ضمن این که در ۹ ماه گذشته تلاش بسیاری شده است که حقوق آن ها به موقع پرداخت شود و هم اکنون حقوق آن ها بین ۲۳ تا ۲۶ هر ماه پرداخت می شود. وی یادآور شد: یک میلیون و ۴۰۰ هزار بازنشسته تحت پوشش صندوق بازنشستگی قرار دارند.

مطلب با عنوان احتمال افزایش یک میلیونی حقوق بازنشستگان کشوری/ ۹۵.۵ درصد بازنشستگان کمتر از ۳ میلیون تومان می‌گیرند از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان احتمال افزایش یک میلیونی حقوق بازنشستگان کشوری/ ۹۵.۵ درصد بازنشستگان کمتر از ۳ میلیون تومان می‌گیرند از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون