روی خط خبر

موضوع: جامعه منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در "سیوند" فارس از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در "سیوند" فارس

ساعت 24- رئیس اداره محیط زیست شهرستان مرودشت از تلف شدن یک قلاده خرس قهوه ای به دلیل تصادف با خودرو در این شهرستان خبر داد.

ساعت 24- رئیس اداره محیط زیست شهرستان مرودشت از تلف شدن یک قلاده خرس قهوه ای به دلیل تصادف با خودرو در این شهرستان خبر داد. به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست فارس کشاورز اعلام کرد: سحرگاه روز جمعه 11 آبان یک قلاده توله خرس قهوه ای در هنگام عبور از بزرگراه شیراز اصفهان، براثر تصادف تلف شد.کشاورز افزود: ظاهرا این خرس در راه بازگشت از مزارع کشاورزی به سمت کوه در بزرگراه در محل نزدیک به تنگ خشک سیوند در اثر برخورد با خودرو تلف شده است .به گزارش ایسنا، با توجه به خشکسالی و کمبود آب و مواد غذایی در مناطق کوهستانی خرس های قهوه ای به سمت مزارع کشاورزی و باغ ها روانه شده و هنگام عبور از مسیرهای آسفالته و ریلی با خطر سانحه رانندگی روبرو می شوند.روابط عمومی حفاظت محیط زیست فارس بارها از مردم به ویژه جوامع محلی خواسته برای منظور پیشگیری از خطرات ناشی از حضور این حیوانات وحشی و در معرض خطر انقراض به محل سکونت انسان، از برداشت میوه های جنگلی چون بنه، کیالک و... در زیستگاه آنان صرف نظر کرده تا این حیوانات به دلیل کمبود مواد غذایی به سکونتگاه های انسانی نزدیک نشوند.ایسنا

مطلب با عنوان تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در "سیوند" فارس از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای در "سیوند" فارس از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون