روی خط خبر

  • جامعه
  • ساعت 24
  • آمریکا دشمن انسانیت است/ دانش‌آموزان حتماً تاریخ انقلاب اسلامی ایران را مطالعه کنند

موضوع: جامعه منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آمریکا دشمن انسانیت است/ دانش‌آموزان حتماً تاریخ انقلاب اسلامی ایران را مطالعه کنند از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آمریکا دشمن انسانیت است/ دانش‌آموزان حتماً تاریخ انقلاب اسلامی ایران را مطالعه کنند

ساعت 24-وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر امروز خون بچه ها در یمن ریخته می شود به دلیل ظلم آمریکاست؛ آمریکا خود را از همه بالاتر می داند و آمریکا دشمن انسانیت است.

ساعت 24-وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر امروز خون بچه ها در یمن ریخته می شود به دلیل ظلم آمریکاست؛ آمریکا خود را از همه بالاتر می داند و آمریکا دشمن انسانیت است. سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در مراسم نواختن زنگ استکبارستیزی که در مدرسه شهید عبدالی تهران ضمن گرامیداشت یاد ۳۶ هزار شهید، ۵ هزار شهید معلم و امام خمینی(ره)، اظهار کرد: آدم به دلیل صفت زشت تکبر از بهشت رانده شد و تکبر صفت بسیار زشتی است.وی با بیان اینکه آمریکا برای اینکه منافع بیشتری به دست آورد به افراد ظلم می کند، گفت: اگر امروز نماد پلیدی در حوزه استکبار داریم و آمریکاست به ابن دلیل است که هر کجا ظلمی واقع می شود، آمریکا به صورت مستقیم یا غیر مستقیم برای کسب منافع دخیل بوده است.بطحایی افزود: اگر امروز خون بچه ها در یمن ریخته می شود به دلیل ظلم آمریکاست؛ آمریکا خود را از همه بالاتر می داند و آمریکا دشمن انسانیت است. وی خطاب به دانش آموزان اظهار کرد: حتما تاریخ انقلاب اسلامی به خصوص ۴۰ سال بعد از انقلاب اسلامی را بخوانید و مطالعه کنید دشمنی های آمریکا که مستقیم یا غیر مستقیم بر علیه مردم ما به ویژه کودکان و نوجوانان ما داشته است.وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: تا زمانی که صفت استکبار در آمریکا وجود دارد این وضعیت ادامه دارد و امیدواریم روزی که زود باشد آمریکا و مستکبران سرافکنده باشند و مردم مستضعف در سراسر جهان پرچم آزادی را برافراشته کنند. وی افزود: بسیج یکی از مهمترین نهادهایی است که پرچمدار استکبارستیزی است و امیدواریم پرچمش برافراشته باشد به خصوص بسیج دانش آموزی که پیام آور استکبارستیزی است، پرچمش برافراشته باشد.فارس

مطلب با عنوان آمریکا دشمن انسانیت است/ دانش‌آموزان حتماً تاریخ انقلاب اسلامی ایران را مطالعه کنند از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آمریکا دشمن انسانیت است/ دانش‌آموزان حتماً تاریخ انقلاب اسلامی ایران را مطالعه کنند از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون