روی خط خبر

  • ورزش
  • ساعت 24
  • راهکار سایت معتبر انگلیسی برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا

موضوع: ورزش منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان راهکار سایت معتبر انگلیسی برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

راهکار سایت معتبر انگلیسی برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا

ساعت24-رسانه معتبر انگلیسی با پوشش دیدرا رفت تیمهای پرسپولیس و کاشیما، راهکاری را برای قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها مطرح کرده است.

ساعت24-رسانه معتبر انگلیسی با پوشش دیدرا رفت تیمهای پرسپولیس و کاشیما، راهکاری را برای قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها مطرح کرده است. دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن برگزار شد و در پایان این دیدار سامورایی های ژاپنی توانستند با نتیجه 2 بر صفر پیروز میدان باشند.رسانه انگلیسی "فورفورتو" درباره این دیدار پراهمیت میان 2 تیم آسیایی نوشت: تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن به وسیله 2 بازیکن ژاپنی خود با نام های "لئو سیلوا" و "سرجینیو" به برتری برسد. در لحظات پایانی این دیدار نیز سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل خطا، کارت زرد دوم خود را دریافت کرده و پس از آن نیز کارت قرمز گرفته و دیدار بعدی تیمش را از دست داد.رسانه انگلیسی نوشت: دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا زیاد دور نبوده و برانکو ایووانکویچ، سرمربی این تیم برای بازپس گیری عنوان قهرمانی رقابت ها، باید ترکیب اساسی و خوبی را برخلاف این دیدار برای تیمش داشته باشد.این رسانه معتبر ورزشی در پایان نوشت: پرسپولیس بی شک زمانیکه در خانه خود، ورزشگاه آزادی تهران دیداری داشته باشد، عملکرد به شدت هجومی خواهد داشت و برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش فراوانی انجام خواهد داد.برنا

مطلب با عنوان راهکار سایت معتبر انگلیسی برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان راهکار سایت معتبر انگلیسی برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون