روی خط خبر

  • ورزش
  • ساعت 24
  • دردسر ژاپنی‌ها برای دیدار برگشت؛ تماشای فوتبال در سکوت!

موضوع: ورزش منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دردسر ژاپنی‌ها برای دیدار برگشت؛ تماشای فوتبال در سکوت! از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دردسر ژاپنی‌ها برای دیدار برگشت؛ تماشای فوتبال در سکوت!

ساعت24-باشگاه کاشیما آنتلرز ژاپن تماشای تلویزیونی بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس را با شرایط خاصی تدارک دیده است.

ساعت24-باشگاه کاشیما آنتلرز ژاپن تماشای تلویزیونی بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس را با شرایط خاصی تدارک دیده است. باشگاه کاشیما آنتلرژ ژاپن اعلام کرد هوادارانش می توانند ساعت 24 شنبه هفته آینده با حضور در مرکز ورزشی این باشگاه در شهر کاشیما بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس را به صورت زنده تماشا کنند.طبق اعلام باشگاه ژاپنی تماشای زنده تلویزیونی بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در مرکز ورزشی کاشیما رایگان است اما هواداران باید موارد ممنوعه را مورد توجه قرار دهند. با توجه به برگزاری این بازی در ساعت 23 شب به وقت ژاپن استفاده از ابزارهای تشویقی، سر دادن آواز، خوراکی و نوشیدنی، ورود افراد زیر 18 سال حتی با والدین ممنوع هستند.بازی رفت تیم های کاشیمان آنتلرز و پرسپولیس روز گذشته (شنبه) با نتیجه 2 بر صفر به سود میزبان ژاپنی پایان یافت. ساعت 18:30 دقیقه شنبه آینده (24 شب به وقت ژاپن) بازی برگشت این 2 تیم در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

مطلب با عنوان دردسر ژاپنی‌ها برای دیدار برگشت؛ تماشای فوتبال در سکوت! از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دردسر ژاپنی‌ها برای دیدار برگشت؛ تماشای فوتبال در سکوت! از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون