روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شکایت شیطان‌پرستان از یک سریال! از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شکایت شیطان‌پرستان از یک سریال!

ساعت24-گروه «معبد شیطانی» از کمپانی «نت فلیکس»به دلیل نمایش منفی نماد شیطان پرستان در سریال «ماجراهای ترسناک سابرینا»شکایت کرده است!

ساعت24-گروه «معبد شیطانی» از کمپانی «نت فلیکس»به دلیل نمایش منفی نماد شیطان پرستان در سریال «ماجراهای ترسناک سابرینا»شکایت کرده است! به گزارش عصر امروز به نقل از وِرایِتی، گروه موسوم به «معبد شیطانی» از کمپانی «نت فلیکس» و «برادران وارنر» به دلیل استفاده بدون اجازه از نماد این گروه در یکی از سریال های خود شکایت کرده است. این گروه از دادگاه تقاضای غرامت ۵۰ میلیون دلاری کرده که نت فلیکس در سریال «ماجراهای ترسناک سابرینا» از مجسمه «بافومِت» (نماد شیطان پرستان) برای نشان دادن «وحشت شیطانی» استفاده کرده اند! گروه «معبد شیطانی» بخاطر نصب نمادهای مذهبی در اماکن عمومی و ایجاد دردسر و زحمت برای دولت به شهرت رسیده اند. شکایت این گروه روز پنج شنبه به دادگاه نیویورک تسلیم شد و در آن آمده که در چهار قسمت از این سریال مجسمه «بوفامت» به تصویر کشیده شده است. تصویر «بافومت» اولین بار در قسمت دوم این سریال به عنوان نقطه کانونی آکادمی «ویچِز» نماد ضد قهرمان داستان ظاهر شد.

مطلب با عنوان شکایت شیطان‌پرستان از یک سریال! از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شکایت شیطان‌پرستان از یک سریال! از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون