روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان برگزاری تمرین کاشیمایی‌ها در ورزشگاه آزادی از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

برگزاری تمرین کاشیمایی‌ها در ورزشگاه آزادی

آخرین تمرین تیم فوتبال کاشیماآنتلرز پیش از دیدار برابر پرسپولیس برگزار شد.

آخرین تمرین تیم فوتبال کاشیماآنتلرز پیش از دیدار برابر پرسپولیس برگزار شد. به گزارش ایسنا، آخرین تمرین تیم فوتبال کاشیماآنتلرز ژاپن پیش از دیدار برابر پرسپولیس ایران، عصر امروز از ساعت ١٧ در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد.با توجه به قوانین AFC، خبرنگاران اجازه حضور در کنار زمین را نداشتند و باید استقرار در جایگاه خبرنگاران تمرین را پوشش می دادند. به همین خاطر ناظر AFC شخصا کارت خبرنگاران را برسی می کرد.بازیکنان کاشیماآنتلرز با لباس های زرد رنگ، رای ساعت ١٧ تمرین را آغاز کردند.در ابتدا بازیکنان با دویدن بدن های خود را گرم کردند و در ادامه به کار با توپ و ارسال پاس به هم تیمی خود پرداختند .دو دروازه بان کاشیماآنتلرز از همان ابتدا به صورت اختصاص تمرین کردند.درحالی که تیم ژاپنی در حال تمرین بود، مسئولان ورزشگاه آزادی همچنان در تدارک آماده سازی ورزشگاه آزادی بودند و تعدی از افراد در جایگاه VVIP مشغول کار بودند.پس از تمرین پاس کاری، بازی آقا وسط در دستور کار زردپوشان کاشیماآنتلرز قرار گرفت.پس از گذشت ١۵ دقیقه از تمرین، با دستور ناظر AFC خبرنگاران و عکاسان محل تمرین را ترک کردند.

مطلب با عنوان برگزاری تمرین کاشیمایی‌ها در ورزشگاه آزادی از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان برگزاری تمرین کاشیمایی‌ها در ورزشگاه آزادی از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون