روی خط خبر

  • ورزش
  • سرپوش
  • شکست سنگین آمریکا و پیروزی مکزیک در بازی‌های دوستانه

موضوع: ورزش منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شکست سنگین آمریکا و پیروزی مکزیک در بازی‌های دوستانه از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شکست سنگین آمریکا و پیروزی مکزیک در بازی‌های دوستانه

تیم های مکزیک و کلمبیا توانستند در دیدارهای دوستانه حریفانشان را با شکست بدرقه کنند.به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای دوستانه تیم های ملی فوتبال جهان بامداد امروز (جمعه ) تیم ملی فوتبال مکزیک بعد از چهار شکست پیاپی توانست با نتیجه سه بر دو کاستاریکا را از پیش رو بردارد و بالاخره به یک پیروزی دست یابد.در این دیدار تیم کاستاریکا دو بار توسط جوئل کمپل و برایان رویئز توانست دروازه مکزیک را باز کند اما در ادامه مکزیکی ها توانستند با گل های گازمن، مارتین و خیمنس سه بار دروازه تیم ملی کاستاریکا را باز کنند تا در نهایت مکزیک بتواند به روند شکست های پیاپی خود پایان دهد و کاستاریکا را از پیش رو بردارد.بامداد امروز همچنین تیم ملی فوتبال آمریکا برابر کلمبیا به میدان رفت که این دیدار با شکست سنگین چهار بر دو آمریکا به پایان رسید. در این مسابقه رادامل فالکائو، خامس رودریگس، کارلوس باکا و بورخا برای تیم ملی کلمبیا گلزنی کردند تا پیروزی پر گلی نسیب این تیم شود.

مطلب با عنوان شکست سنگین آمریکا و پیروزی مکزیک در بازی‌های دوستانه از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شکست سنگین آمریکا و پیروزی مکزیک در بازی‌های دوستانه از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون