روی خط خبر

  • بین الملل
  • سرپوش
  • حمله تروریستی با سلاح سرد در ملبورن استرالیا/یک تن کشته و چند نفر مجروح شدند (+تصاویر)

موضوع: بین الملل منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حمله تروریستی با سلاح سرد در ملبورن استرالیا/یک تن کشته و چند نفر مجروح شدند (+تصاویر) از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حمله تروریستی با سلاح سرد در ملبورن استرالیا/یک تن کشته و چند نفر مجروح شدند (+تصاویر)

پلیس استرالیا از حمله فردی با سلاح سرد به عابرین پیاده در مرکز شهر «ملبورن» خبر داد که در پی آن یک تن کشته و چند نفر مجروح شدند.به گزارش میزان، پلیس ایالت «ویکتوریا» امروز جمعه اعلام کرد که عامل این حادثه که در پایتخت استرالیا روی داده و در پی آن چند نفر مجروح شده اند نیز زخمی و از سوی پلیس بازداشت شده است.پلیس استرالیا می گوید که در ابتدا گزارشی از آتش گرفتن یک خودرو دریافت کرده است.بر اساس اعلام پلیس احتمالا هیچ فرد دیگری در ارتباط با این حادثه وجود ندارد.ویدئو های منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که عامل حادثه با پلیس درگیر شده و پیش از هدف قرار گرفتن از سویس، یکی از افسران پلیس را نیز با سلاح سرد مجروح می کند. مقامات پلیس استرالیا اعلام کردند حمله امروز مرد چاقو به دست در ملبورن تروریستی بوده است.یک فرد مسلح به چاقو در شهر ملبورن استرالیا پیش از اینکه به مردم حمله و سه نفر را زخمی کند یک بمب دست ساز را داخل خودروی خود انداخت و آن را به آتش کشید.فرد مهاجم بر اثر شلیک پلیس کشته شده و یک نفر از افرادی که هدف حمله با چاقوی وی قرار گرفتند جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر زخمی شده اند.

مطلب با عنوان حمله تروریستی با سلاح سرد در ملبورن استرالیا/یک تن کشته و چند نفر مجروح شدند (+تصاویر) از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حمله تروریستی با سلاح سرد در ملبورن استرالیا/یک تن کشته و چند نفر مجروح شدند (+تصاویر) از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون