روی خط خبر

  • ورزش
  • سرپوش
  • ادامه صدرنشینی گیتی پسند و صعود فرش آرا به رده سوم جدول

موضوع: ورزش منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ادامه صدرنشینی گیتی پسند و صعود فرش آرا به رده سوم جدول از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ادامه صدرنشینی گیتی پسند و صعود فرش آرا به رده سوم جدول

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال با پیروزی مس، گیتی پسند، حفاری و فرش آرا تیم های مدعی مسابقات به پایان رسید.به گزارش ایسنا، بازی های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۶ امروز(جمعه) به صورت همزمان آغاز و با برگزاری هر هفت بازی، پرونده این هفته از رقابت ها بسته شد.در یکی از مهمترین بازی های امروز آذرخش بندرعباس با نتیجه پنج بر سه تیم شهروند ساری را شکست داد تا ساروی ها بعد از چند هفته قرار گرفتن در رده سوم، در جدول رده بندی سقوط کنند.تیم حفاری اهواز هم که نتوانسته در لیگ امسال نتایج قابل قبولی کسب کند، در ساوه به پیروزی پرگل رسید. اهوازی ها در این بازی با نتیجه ۶ بر ۳ از سد تیم سن ایچ گذشتند.تیم مس سونگون مدافع عنوان قهرمانی نیز به سختی مقابل ارژن شیراز به برتری رسید و با نتیجه دو بر یک این تیم را شکست داد. مس با این پیروزی همچنان در رده دوم باقی ماند.تیم گیتی پسند اصفهان صدرنشین جدول رده بندی نیز در خانه با نتیجه چهار بر یک از سد سوهان محمدسیما قم گذشت. مربی تیم قم در این بازی از سوی داور اخراج شد. شاگردان لک با برد امروزشان، ۳۷ امتیازی شده و در صدر جدول باقی ماندند.نتایج کامل هفته پانزدهم:مس سونگون ورزقان ۲- ارژن شیراز یکپارسیان شهرقدس ۳- شهرداری ساوه ۳آذرخش بندرعباس ۵- شهروند ساری ۳گیتی پسند اصفهان ۴- سوهان محمد سیمای قم یکمقاومت قرچک ۵- مقاومت البرز یکفرش آرای مشهد ۳- اهورای بهبهان یکسن ایچ ساوه ۳- حفاری خوزستان ۶

مطلب با عنوان ادامه صدرنشینی گیتی پسند و صعود فرش آرا به رده سوم جدول از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ادامه صدرنشینی گیتی پسند و صعود فرش آرا به رده سوم جدول از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون