روی خط خبر

موضوع: محیط زیست منبع: شعار سال
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان منافع کشورهای صادرکننده چای با تحریم‌های ایران به خطر می‌افتد از وب سایت شعار سال shoaresal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

منافع کشورهای صادرکننده چای با تحریم‌های ایران به خطر می‌افتد

با نزدیک شدن به زمان تحریم ها علیه ایران کشورهای صادرکننده چای نگران فروش محصول شان هستند. آنها می گویند با اعمال تحریم ها در ۴ نوامبر مبادلات بانکی سخت خواهد شد و دریافت پول از ایران به مشکل می خورد. ایران واردکننده عمده چای است و بخش زیادی از نیاز خود را از کشورهای دیگر نظیر کنیا وارد می کند. این کشورها به دنبال راهکاری برای این موضوع هستند از جمله می خواهند تهاتر کالایی با ایران انجام دهند.

با نزدیک شدن به زمان تحریم ها علیه ایران کشورهای صادرکننده چای نگران فروش محصول شان هستند. آنها می گویند با اعمال تحریم ها در ۴ نوامبر مبادلات بانکی سخت خواهد شد و دریافت پول از ایران به مشکل می خورد. ایران واردکننده عمده چای است و بخش زیادی از نیاز خود را از کشورهای دیگر نظیر کنیا وارد می کند. این کشورها به دنبال راهکاری برای این موضوع هستند از جمله می خواهند تهاتر کالایی با ایران انجام دهند.شعارسال: مدیرعامل اتحادیه تجارت چای شرق آفریقا اعلام کرد: اعمال تحریم ها علیه ایران صادرات چای به این کشور، به عنوان خریدار عمده چای، را با مشکل مواجه می کند.با نزدیک شدن به زمان تحریم ها علیه ایران کشورهای صادرکننده چای نگران فروش محصول شان هستند. آنها می گویند با اعمال تحریم ها در ۴نوامبر مبادلات بانکی سخت خواهد شد و دریافت پول از ایران به مشکل می خورد. ایران واردکننده عمده چای است و بخش زیادی از نیاز خود را از کشورهای دیگر نظیر کنیا وارد می کند. این کشورها به دنبال راهکاری برای این موضوع هستند از جمله می خواهند تهاتر کالایی با ایران انجام دهند.«مدیا مکس» در گزارشی نوشته است: سهامداران صنعت چای در جهان نگرانی های خود را برای صادرات به ایران با اعمال تحریم های جدید آمریکا مطرح کردند. آنها می گویند ایران یکی از بزرگترین خریدار چای از کنیا است و خطر به مشکل برخوردن پول وجود دارد.ادوارد مودیبو مدیرعامل اتحادیه تجارت چای شرق آفریقا اعلام کرد بسیاری از بانک ها نگران مبادلات مالی با ایران پس از تحریم های آمریکا هستند و این مسئله صادرات برای این کشور را سخت کرده است.«مودیبو» گفته است ما باید به دنبال راهکارهای جدید برای تجارت با ایران باشیم، اگر ما قرار است چای به ایران بفروشیم می توانیم تهاتر کالایی با این کشور انجام دهیم اما بانک مرکزی باید در این زمینه ما را هدایت و راهنمایی کند.سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری آگروفود نیوز ، تاریخ انتشار 17مهر 97، کدمطلب:27419 ، www.agrofoodnews.com

مطلب با عنوان منافع کشورهای صادرکننده چای با تحریم‌های ایران به خطر می‌افتد از وب سایت شعار سال shoaresal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان منافع کشورهای صادرکننده چای با تحریم‌های ایران به خطر می‌افتد از وب سایت شعار سال shoaresal با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون