روی خط خبر

  • اقتصاد
  • تسنیم
  • رشد 65 درصدی واردات نفت ژاپن از ایران در مرداد امسال - اخبار تسنیم

موضوع: اقتصاد منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رشد 65 درصدی واردات نفت ژاپن از ایران در مرداد امسال - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رشد 65 درصدی واردات نفت ژاپن از ایران در مرداد امسال - اخبار تسنیم

واردات نفت ژاپن از ایران در اوت 2018 برابر با مرداد امسال با رشد 65 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 195 هزار بشکه در روز رسید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، وزارت اقتصاد و تجارت ژاپن در جدیدترین گزارش خود از افزایش 65 درصدی واردات نفت این کشور از ایران در اوت 2018 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.بر اساس آمارهای این وزارتخانه، خرید نفت ژاپن از ایران در اوت 2018 به 874 هزار کیلو لیتر برابر با 195 هزار بشکه در روز رسید. این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 65 درصدی و نسبت به ماه قبل افت 3 درصدی داشته است. واردات نفت ژاپن از ایران در اوت سال گذشته میلادی 118 هزار بشکه در روز و در جولای 2018 بالغ بر 202 هزار بشکه در روز اعلام شده بود.ایران با تامین 5.2 درصد نفت مورد نیاز ژاپن پنجمین تامین کننده نفت وارداتی ژاپن در اوت 2018 شناخته شده است. عربستان، امارات، قطر و کویت به ترتیب در رتبه های اول تا چهارم از این نظر قرار گرفته اند.انتهای پیام/

مطلب با عنوان رشد 65 درصدی واردات نفت ژاپن از ایران در مرداد امسال - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رشد 65 درصدی واردات نفت ژاپن از ایران در مرداد امسال - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون