روی خط خبر

  • جامعه
  • تسنیم
  • طب سنتی | چگونه "ریش ریش شدن کناره ناخن‌ها" را درمان کنیم - اخبار تسنیم

موضوع: جامعه منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طب سنتی | چگونه "ریش ریش شدن کناره ناخن‌ها" را درمان کنیم - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طب سنتی | چگونه "ریش ریش شدن کناره ناخن‌ها" را درمان کنیم - اخبار تسنیم

برای درمان عفونت ناخن، ریش ریش شدن اطراف ناخن، نازک شدن گوشت اطراف ناخن، حساس شدن اطراف ناخن، راهکار درمانی زیر موثر و مجرب است ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پدیده "ریش ریش شدن کناره ناخن ها" معمولا به دلیل خشک شدن پوست رخ می دهد اما بیشتر مردم فکر می کنند این ریش ریش شدن و پوسته پوسته شدن پوست نواحی اطراف ناخن انگشتان مربوط به کمبود ویتامینها و عنصر روی است.در حالیکه این پدیده ارتباط چندانی با کمبود ویتامین یا عنصر خاصی ندارد هر چند که کمبود ویتامین ها می تواند اوضاع را تشدید کند.بیشتر افرادی که دچار این پدیده می شوند در واقع کسانی هستند که به نوعی بحران روحی ـ روانی شدیدی را پشت سر می گذارند؛ به عبارت دیگر، استرسها و تنش های روحی می تواند عامل ایجاد کننده این پدیده باشد. برای درمان عفونت ناخن، ریش ریش شدن اطراف ناخن، نازک شدن گوشت اطراف ناخن، حساس شدن اطراف ناخن، راهکار درمانی زیر موثر و مجرب است.هر روز صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب ، ناشتا قبل از اینکه حرف بزنید یا چیزی میل کنید مقدار زیادی از آب دهان را، روی ناخن و گوشت درگیر آن بگذارید و تا سه ساعت شستشو ندهید. قبل انجام این کار، مطلقاً محل را نشوئید و در طول درمان از مالیدن هر نوع دارو و کرم و پماد به موضع درمان خودداری کنید؛ موضع درمان باید در معرض هوا باشد و از بستن آن خودداری شود.حمزه سام دلیری؛ پژوهشگر طب سنتییک نسخه ساده گیاهی برای ازبین بردن قطعی "شپش" سر انتهای پیام/

برچسب ها:

مطلب با عنوان طب سنتی | چگونه "ریش ریش شدن کناره ناخن‌ها" را درمان کنیم - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طب سنتی | چگونه "ریش ریش شدن کناره ناخن‌ها" را درمان کنیم - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون