روی خط خبر

  • فرهنگ و هنر
  • تسنیم
  • فروش 40 میلیارد تومانی نمایشگاه‌های کتاب استانی- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فروش 40 میلیارد تومانی نمایشگاه‌های کتاب استانی- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فروش 40 میلیارد تومانی نمایشگاه‌های کتاب استانی- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در افتتاح ششمین نمایشگاه کتاب جیرفت گفت: نمایشگاه های کتاب استانی از ابتدای سال جاری تاکنون فروشی معادل 40 میلیارد تومان داشته است.

- اخبار فرهنگی - به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، به نقل از روابط عمومی مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه کتاب جیرفت صبح امروز، 22 دی ماه، در محل حسینیه شهدای جیرفت برگزار شد. مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در این مراسم با اشاره به ولادت حضرت زینب (س) و تبریک روز پرستار گفت: خداوند را شاکریم که در ایام ولادت حضرت زینب(س) شاهد افتتاح ششمین نمایشگاه کتاب جیرفت هستیم و آن را به فال نیک می گیریم.وی در ادامه با اشاره به دو کتاب «پایان تاریخ» فوکویاما و «برخورد تمدن ها» هانتینگتون گفت: این دو کتاب تفکر لیبرالیسم را پیگیری می کنند و هر دو دارای یک هدف برای غلبه بر عالم هستی هستند که در ادامه، این نوشته ها چراغ راهی می شوند برای سردمداران غرب برای حمله به جهان اسلام و بی گناهان در عالم.ایلام| نمایشگاه استانی کتاب ایلام با هدف توسعه فرهنگ مطالعه برگزار شدنمایشگاه استانی کتاب در شهرکرد آغاز به کار کردنمایشگاه استانی هفته پژوهش 17 تا 20 آذر در مشهد برگزار می شودمدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در ادامه گفت: «مشروعیت قدرت از دیدگاه امام خمینی(ره)» و «مردم سالاری دینی از منظر حضرت آیت الله خامنه ای» دو کتابی است که تمامی دوستان را به مطالعه آن دعوت می کنم. در این دو کتاب بحث های خوبی در اندیشه های سیاسی امام(ره) درخصوص ولایت فقیه و تبیین مردم سالاری دینی از منظر حضرت آیت الله خامنه ای پرداخته شده است.قادر آشنا در ادامه گفت: در کتاب «بزرگترین انقلاب قرن» از انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین تحول در جهان یاد شده است. جوهر انقلاب ما استقلالی است که از آن به وجود آمده است. انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و رهبری همگی یا با واسطه و یا بدون واسطه از طریق حضور مردم برگزار می شود. براساس فرمایش مقام معظم رهبری انقلاب ما «بی بدیل» است و دارای سه رکن اساسی، دینی بودن، مردمی بودن و کارآمدی نظام سیاسی است.آشنا در ادامه گفت: همه باید تلاش کنیم و وظیفه داریم که رضایت مندی را در بین مردم و شهروندان ایجاد کنیم. همگی ما باید صالح، عالم و انقلابی باشیم. دانایی، آگاهی و صالح بودن جز از طریق مطالعه کتاب میسر نخواهد بود. انسان صالح و دانا با کتاب و رجوع به اندیشه های بزرگان می تواند رشد کنند و باعث اعتلای جامعه ی خود شود.آشنا در ادامه به سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ترویج کتاب خوانی در کشور اشاره کرد و گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطالعه کتاب و کتاب خوانی و ترویج آن را در اولویت های خود قرار داده است و خوشحالیم که تاکنون 20 نمایشگاه کتاب استانی در سال جاری در سراسر کشور برگزار شده است. در مجموع نمایشگاه های برگزار شده در سراسر کشور یک میلیون و 400 عنوان کتاب عرضه و 40 میلیارد تومان کتاب نیز فروخته شده است.ششمین نمایشگاه کتاب جیرفت 22 تا 28 دی ماه در حسینیه شهدای جیرفت برگزار می شود.انتهای پیام/

برچسب ها:

مطلب با عنوان فروش 40 میلیارد تومانی نمایشگاه‌های کتاب استانی- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فروش 40 میلیارد تومانی نمایشگاه‌های کتاب استانی- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون