روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ظریف: ایران دوست قابل اتکای کردها است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ظریف: ایران دوست قابل اتکای کردها است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان با ابراز مسرت از حضور در اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که در این سفر بار دیگر این مسئله که «ایران دوست قابل اتکای کردها است» مورد تأکید دوباره قرار گرفت.

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در پایان دیدارش از اقلیم کردستان عراق، از حضور در این منطقه و رایزنی هایش ابراز مسرت کرد.ظریف در پیام توئیتری خود تأکید کرد که دیدارهای سازنده و نتیجه بخشی را با مقامات و شخصیت های سیاسی همچنین تجار و صاحبان کسب و کار در اقلیم کردستان عراق داشته است.وزیر خارجه کشورمان گفت که در این دیدارها بار دیگر این مسئله که «ایران دوست قابل اتکای کردها است» مورد تأکید دوباره قرار گرفت.از بودن در کردستان عراق، یک شریک قدیمی و نزدیک ایران، محظوظ شدم. دیدارهایی سازنده و نتیجه بخش در اربیل با مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق، نیچروان بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان عراق و مسرور بارزانی مشاور [امنیتی] و جامعه تجاری و کسب وکار [برگزار شد.]منافع عظیمی وجود دارد.بار دیگر [این نکته] مورد تأکید قرار گرفت: ایران دوست قابل اتکای کردها است.

مطلب با عنوان ظریف: ایران دوست قابل اتکای کردها است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ظریف: ایران دوست قابل اتکای کردها است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون