روی خط خبر

  • ورزش
  • تسنیم
  • کربکندی: مهاجمان حریف مقابل بیرانوند استرس دارند/ مقایسه او با حجازی و عابدزاده زود است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: ورزش منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کربکندی: مهاجمان حریف مقابل بیرانوند استرس دارند/ مقایسه او با حجازی و عابدزاده زود است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کربکندی: مهاجمان حریف مقابل بیرانوند استرس دارند/ مقایسه او با حجازی و عابدزاده زود است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

رسول کربکندی دروازه بان پیشین تیم ملی ایران گفت: هنوز زود است که علیرضا بیرانوند را در بین بزرگترین دروازه بان های تاریخ فوتبال ایران قرار دهیم.

- اخبار ورزشی - رسول کربکندی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی 2 بر صفر تیم ملی برابر عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا 2019 گفت: عبور از عمان حداقل ترین انتظار از تیم ملی بود و قرار نیست تیم اول آسیا به چنین تیم هایی ببازد. عمان در این بازی تحت تاثیر نام بزرگ ایران قرار گرفت، همین موضوع باعث شد آنها دو اشتباه مهم داشته باشند که یکی به از دست دادن ضربه پنالتی و دیگری به اشتباه مدافع عمان ختم شد. ترس حریفان از تیم ملی می تواند باعث اشتباه آنها شود، ضمن اینکه کاپیتان عمان هم هنگام زدن پنالتی تحت تاثیر حضور بیرانوند در درون دروازه قرار گرفت.وی ادامه داد: تیم خوبی داریم و وقتی از حریفان جلو هستیم خیلی منطقی تر و با برنامه تر بازی می کنیم. وقتی تیم ملی از حریف عقب بیفتد یا بازی مساوی باشد، شاید گاهی اوقات با استرس بازی می کنیم ولی در مجموع تیم خوبی داریم و مردم هم انتظار دارند که این تیم قهرمان شود.کربکندی با اشاره به درخشش بیرانوند در خط دروازه تصریح کرد: مهمترین موضوع برای یک دروازه بان داشتن روحیه و اعتماد به نفس است. بیرانوند نسبت به جام جهانی کم اشتباه تر بازی می کند و روحیه بالایی هم دارد. درخشش بیرانوند و سابقه این دروازه بان هم باعث می شود که مهاجمان حریف مقابل بیرانوند استرس داشته باشند.دروازه بان پیشین تیم ملی در رابطه با اینکه آیا بیرانوند را می توان در بین گلرهای بزرگ تاریخ فوتبال ایران قرار داد، خاطرنشان کرد: هنوز زود است که بیرانوند را در بین بزرگترین دروازه بان های تاریخ فوتبال ایران قرار دهیم. مسئله مهم تداوم این شرایط است و بیرانوند می تواند این مسیر را هدایت کند و خودش را در شرایط بهتری قرار دهد. مقایسه بیرانوند با دروازه بان هایی مثل حجازی و عابدزاده زود است اما این دروازه بان قابلیت تبدیل شدن به یک گلر بزرگ را دارد.بیرانوند: قبل از پنالتی بازیکن عمان به رونالدو فکر کردمانتهای پیام/

مطلب با عنوان کربکندی: مهاجمان حریف مقابل بیرانوند استرس دارند/ مقایسه او با حجازی و عابدزاده زود است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کربکندی: مهاجمان حریف مقابل بیرانوند استرس دارند/ مقایسه او با حجازی و عابدزاده زود است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون