روی خط خبر

  • ورزش
  • تسنیم
  • نصیری: مگر حق رأی دارم که دیدارم با دبیر حاشیه‌‌ساز شده است؟- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: ورزش منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نصیری: مگر حق رأی دارم که دیدارم با دبیر حاشیه‌‌ساز شده است؟- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نصیری: مگر حق رأی دارم که دیدارم با دبیر حاشیه‌‌ساز شده است؟- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

میثم نصیری عضو تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی 2017 پاریس گفت: نه عضو مجمع انتخاباتی هستم، نه حق رأی دارم و نمی دانم چرا دیدارم با دبیر حاشیه ساز شده است.

- اخبار ورزشی - میثم نصیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد سفر علیرضا دبیر به زنجان و اینکه گفته شده این کاندیدای احتمالی ریاست فدراسیون کشتی به دعوت او به این استان سفر کرده است، اظهار داشت: ما از دبیر دعوت نکردیم، او خودش به زنجان آمد. در این مورد از کسی نمی ترسم که بخواهم حقیقت را پنهان کنم. دو سال برای تیم محسن کاوه کشتی گرفتم و خاطرات خوبی از او دارم، علیرضا دبیر را هم دورادور می شناسم. دبیر قهرمان المپیک است و همیشه به او ارادت داشته ام. حمید سوریان هم پرافتخارترین کشتی گیر تاریخ ایران است، شما بگویید اگر این چند نفر به شهرتان بیایند، برای استقبال از آنها نمی روید؟وی ادامه داد: دبیر و این افراد بزرگ به هر دلیلی که به زنجان آمده باشند، وظیفه من بود که به استقبال شان بروم. اگر علیرضا حیدری، عباس جدیدی و عباس حاج کناری هم به زنجان بیایند و من خبردار شوم حتما به استقبال شان می روم. این به عنوان یک کشتی گیر وظیفه من است.نصیری با تاکید بر اینکه هیچ نقشی در انتخابات فدراسیون کشتی ندارد، تصریح کرد: من نه عضو مجمع انتخاباتی هستم و نه حق رأی دارم، نمی دانم چرا دیدار با دبیر در زنجان به این شکل حاشیه ساز شده است. آنها اصلا برای تبلیغات انتخاباتی نیامده بودند. در جلسه ای که با داشتیم و در مورد کشتی حرف می زدیم، گفتم که من آدمی به خوبی و بزرگی رسول خادم ندیده ام و هنوز هم با او در ارتباطم.این کشتی گیر زنجانی با اشاره به حضورش در جام بین المللی تختی گفت: من را به اردوی تیم ملی دعوت نکردند، اما کار خودم را انجام می دهم. امسال هم توکل بر خدا می خواهم کشتی بگیرم. در مسابقه ای که با دو کیلوگرم ارفاق باشد می توانم در 65 کیلوگرم کشتی بگیرم اما برای مبارزه سر وزن قانونی مشکل دارم به خاطر همین در جام تختی در 70 کیلوگرم کشتی خواهم گرفت.بعد از زنجان، علیرضا دبیر با رئیس هیئت کشتی فارس دیدار کردانتهای پیام/

برچسب ها:

مطلب با عنوان نصیری: مگر حق رأی دارم که دیدارم با دبیر حاشیه‌‌ساز شده است؟- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نصیری: مگر حق رأی دارم که دیدارم با دبیر حاشیه‌‌ساز شده است؟- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون