روی خط خبر

  • ورزش
  • تسنیم
  • علیرضا منصوریان: شناختی از تیم جدید نساجی نداریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: ورزش منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان علیرضا منصوریان: شناختی از تیم جدید نساجی نداریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

علیرضا منصوریان: شناختی از تیم جدید نساجی نداریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: در شرایط سخت مالی و بودجه ای، توانستیم بهترین استفاده را از این دو ماه داشته باشیم.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: ما دو ماه برای آماده سازی تیم فرصت داشتیم و از همه تیم ها زودتر آغاز کردیم. به اعتقاد من و اعضای کادر فنی، عقب تر از بقیه تیم ها بودیم و جایگاه مان نشان می داد باید زودتر شروع می کردیم. از این اتفاق راضی هستیم و از سعید آذری تشکر می کنم. در شرایط سخت مالی و بودجه ای، توانستیم بهترین استفاده را از این دو ماه داشته باشیم.وی ادامه داد: برای بازی فردا، آماده هستیم. به جز بازی دوستانه نساجی مقابل استقلال، شناختی از تیم جدید نساجی نداریم. چون تفکرات جلالی، فارغ از تفکرات جواد نکونام است. امیدوارم با عنایت پروردگار و قدم های مستحکم بازیکنان، بتوانیم سه امتیاز را در اصفهان کسب کنیم. تلاش کردیم به بازیکنان بفهمانیم فصل از فردا آغاز می شودیک مهاجم نیجریه ای به ذوب آهن پیوستاصفهان| خلعتبری: نایب قهرمانی آسیا گل سرسبد خاطراتم با ذوب آهن است؛ فعلاً به نساجی فکر می کنیمادامه دارد...

مطلب با عنوان علیرضا منصوریان: شناختی از تیم جدید نساجی نداریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان علیرضا منصوریان: شناختی از تیم جدید نساجی نداریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون