روی خط خبر

  • ورزش
  • تسنیم
  • جهانی: فرانکو و سیدیکوف کیفیت فنی بالایی دارند/ باید سپاهان را شکست بدهیم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: ورزش منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جهانی: فرانکو و سیدیکوف کیفیت فنی بالایی دارند/ باید سپاهان را شکست بدهیم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جهانی: فرانکو و سیدیکوف کیفیت فنی بالایی دارند/ باید سپاهان را شکست بدهیم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازی سختی برابر سپاهان داریم ولی با توجه به شرایط میزبانی باید 3 امتیاز این بازی را بگیریم.

- اخبار ورزشی - میلاد جهانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به شرایط فعلی تیمش در فاصله یک روز مانده به دیدار برابر سپاهان گفت: ما در تعطیلی لیگ برتر تمرینات خوبی انجام دادیم و آماده شروع نیم فصل دوم هستیم. هر چند بازیکنانی مثل کرار، ایمانی و برزای جدا شدند ولی چند بازیکن هم جذب کردیم. سیدیکوف و فرانکو هم بازیکنان خارجی هستند که تازه به تیم اضافه شدند و از لحاظ فنی کیفیت بالایی دارند، آنها می توانند به صنعت نفت کمک کنند.وی در رابطه با دیدار برابر سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر عنوان کرد: سپاهان تیم خوبی است و ما بازی سختی در پیش داریم ولی نکته امیدوارکننده این است که در زمین خودمان بازی می کنیم و باید از امتیاز میزبانی بهره ببریم. ما در نیم فصل اول امتیازهای حساسی از دست دادیم و حالا باید سپاهان را شکست بدهیم تا از همین ابتدا یک شروع خوب داشته باشیم. امیدوارم در نهایت 3 امتیاز این بازی خانگی را بگیریم، در نیم فصل دوم امتیاز گرفتن سخت تر است و بای بیشتر تلاش کنیم.جهانی درباره وضعیت فعلی خودش تصریح کرد: یک ماه و نیم به دلیل مصدومیت تمرین نکردم ولی در 10 روز گذشته با تیم تمرین کردم و الان هم خوشبختانه مشکلی ندارم. امیدوارم در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشم.صنعت نفت درصدد جذب یک مهاجم سنگالی/ غیبت کعبی برابر سپاهانانتهای پیام/

مطلب با عنوان جهانی: فرانکو و سیدیکوف کیفیت فنی بالایی دارند/ باید سپاهان را شکست بدهیم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جهانی: فرانکو و سیدیکوف کیفیت فنی بالایی دارند/ باید سپاهان را شکست بدهیم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از وب سایت تسنیم tasnim با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون