روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: اقتصاد تهران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ۲۶۶ میلیون دلار گوشی وارد کشور شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

۲۶۶ میلیون دلار گوشی وارد کشور شد

اقتصادتهران: طی هفت ماه نخست سال جاری، ۲۶۵ میلیون و ۹۶۳ هزار دلار گوشی تلفن همراه به کشور وارده شده که بیانگر رشد ۴۳.۴۲ درصدی واردات این محصول، نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. به گزارش مهر، بازار تلفن همراه ایران که همواره زیر سایه کالاهای قاچاق، روزگار می گذراند، پس از اجرای طرح رجیستری، ...

اقتصادتهران: طی هفت ماه نخست سال جاری، ۲۶۵ میلیون و ۹۶۳ هزار دلار گوشی تلفن همراه به کشور وارده شده که بیانگر رشد ۴۳.۴۲ درصدی واردات این محصول، نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.به گزارش مهر، بازار تلفن همراه ایران که همواره زیر سایه کالاهای قاچاق، روزگار می گذراند، پس از اجرای طرح رجیستری، با تحول خوبی مواجه شد؛ به گونه ای که جولان گوشی های قاچاق در این بازار، تقریبا به صفر نزدیک شده است.بررسی تازه ترین آمار گمرک از تجارت خارجی ایران نشان می دهد، در هفت ماه نخست سال جاری ۲۶۵ میلیون و ۹۶۳ هزار دلار گوشی تلفن همراه به کشور وارده شده که ۱.۰۱ درصد از ارزش کل واردات به ایران در این مدت را، شامل می شود.این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته، ۱۸۵ میلیون و ۴۴۵ هزار دلار گوشی تلفن همراه به کشور وارد شده بود که ۰.۶۳ درصد از کل واردات ایران در آن مدت را به خود اختصاص داده بود.به این ترتیب، آمار نشان می دهد که واردات گوشی تلفن همراه در هفت نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۴۳.۴۲ درصد افزایش یافته است.

مطلب با عنوان ۲۶۶ میلیون دلار گوشی وارد کشور شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ۲۶۶ میلیون دلار گوشی وارد کشور شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون