روی خط خبر

  • گردشگری
  • تاپناز
  • بندر گناوه در بوشهر + مکان های دیدنی و زیبای بندر گناوه در جنوب کشور

موضوع: گردشگری منبع: تاپناز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بندر گناوه در بوشهر + مکان های دیدنی و زیبای بندر گناوه در جنوب کشور از وب سایت تاپناز topnaz با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بندر گناوه در بوشهر + مکان های دیدنی و زیبای بندر گناوه در جنوب کشور

بندر گناوه در بوشهر یکی از بنادر مهم ایران است که مرکز اصلی شهرستان گناوه می باشد و یکی از جاذبه های دیدنی استان بوهشر است و به دلیل وجود مکان های دیدنی در این شهر، گردشگران بسیار جذب آن می شوند. بندر گناوه در فاصله 160 کیلومتری از شمال غرب بوشهر قرار دارد و …

نوشته بندر گناوه در بوشهر + مکان های دیدنی و زیبای بندر گناوه در جنوب کشور اولین بار در مجله تاپ ناز پدیدار شد.

بندر گناوه در بوشهر یکی از بنادر مهم ایران است که مرکز اصلی شهرستان گناوه می باشد و یکی از جاذبه های دیدنی استان بوهشر است و به دلیل وجود مکان های دیدنی در این شهر، گردشگران بسیار جذب آن می شوند.بندر گناوه در فاصله 160 کیلومتری از شمال غرب بوشهر قرار دارد و در کرانه خلیج فارس واقع شده است. آب و هوای این منطقه گرم و مرطوب می باشد و همانطور که می دانید ساکنین این مناطق دارای آداب و رسومی خاص و فرهنگی سنتی است که خوشبختانه همچنان این اداب و رسوم و سنت ها را حفظ کرده اند. یکی از جذابیت های استان بوهشر بندر گناوه است که می توانید به این بندر بروید و لذت ببرید.مردمان عرب، لر و دشتی ساکن این منطقه هستند که هر کدام از این اقوام دارای سنت های ویژه می باشند. در خیلی کتاب ها و آثار تاریخی هم از این بندر یاد شده است. از بندر گناوه به نام های مختلفی یاد شده است و در بسیاری از سفرنامه ها هم به آن اشاره شده است.بندر گناوه و نواحی اطراف آن در گذشته دارای مناطقی قدیمی تر بوده اند که در حال حاضر بخش هایی از این مناطق قدیمی در این بندر به جای مانده است. این مناطق شامل، تل امامزاده، تیرسول، تل گوری و تل گنبد می باشند. این منطاق قدیمی به عنوان بناهای تاریخی در بندر گناوه محسوب می شوند و می توانید از جادبه هایی مانند گوپال، تاق نمای سنگی و سنگ بناهای باستانی را مشاهده کنید.جاذبه هاعلاوه بر اهمیت مکان های دیدنی بندر گناوه می توان بیان کرد که این بندر به لحاظ تجاری نیز دارای ارزش است و به عنوان مروارید خلیج فارس از آن یاد می شود. اما جاذبه های دیدنی که می توانید در بندر گناوه مشاهده کنید از تنوع و جذابیت های بالایی برخوردار هستند که در اینجا با آن ها آشنا خواهید شد.تپه باستانی گناوه، تپه ای با چندین سال قدمت که متعلق به دوران شاه ناصری استامامزاده سلیمان بن علی، یکی از زیارتگاه های بندریبندر گناوهجزیره خارکسواحل ماسه ای◘ کلیسای گئورک ◘کاخ بردک سیاهبندر گناوه دارای جذابیت های زیادی است که توجه گردشگران را جلب کرده است و بیشتر گردشگران از این منطقه علاقه زیادی به جاذبه های آبی آن دارند. قایق سواری و ماهیگری در کنار طبیعت زیاد و سواحل آرام گناوه بسیار لذت بخش است.

مطلب با عنوان بندر گناوه در بوشهر + مکان های دیدنی و زیبای بندر گناوه در جنوب کشور از وب سایت تاپناز topnaz با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بندر گناوه در بوشهر + مکان های دیدنی و زیبای بندر گناوه در جنوب کشور از وب سایت تاپناز topnaz با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون