روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: ویستا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دادگاه عالی ونزوئلا رئیس کنگره ملی را عزل کرد از وب سایت ویستا vista با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دادگاه عالی ونزوئلا رئیس کنگره ملی را عزل کرد

شفقنا- به دنبال کودتای نافرجام امروز، دادگاه عالی ونزوئلا رئیس کنگره ملی این کشور که تحت کنترل مخالفین غربگرا است را عزل کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، به دنبال کودتای نافرجام امروز گروهی از نظامیان ونزوئلا علیه نیکلاس مادورو رئیس جمهوری قانونی این کشور، دادگاه عالی ونزوئلا هم اکنون با صدور حکمی «خوان گوایدو» (Juan Guaido) […]

شفقنادادگاه عالی ونزوئلا رئیس کنگره ملی را عزل کردشفقنا- به دنبال کودتای نافرجام امروز، دادگاه عالی ونزوئلا رئیس کنگره ملی این کشور که تحت کنترل مخالفین غربگرا است را عزل کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، به دنبال کودتای نافرجام امروز گروهی از نظامیان ونزوئلا علیه نیکلاس مادورو رئیس جمهوری قانونی این کشور، دادگاه...ادامه ...span itemprop="itemReviewed" itemscope itemtype="http://schema.org/Thing">">

مطلب با عنوان دادگاه عالی ونزوئلا رئیس کنگره ملی را عزل کرد از وب سایت ویستا vista با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دادگاه عالی ونزوئلا رئیس کنگره ملی را عزل کرد از وب سایت ویستا vista با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون