روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: ویستا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سوئد از مذاکرات «سازنده» دو کره و آمریکا خبر داد از وب سایت ویستا vista با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سوئد از مذاکرات «سازنده» دو کره و آمریکا خبر داد

شفقنا- دستگاه دیپلماسی سوئد اعلام کرد، مذاکراتی که امروز (دوشنبه) در نزدیکی استکهلم به پایان رسید و در آن، نمایندگانی از دو کره و آمریکا شرکت داشتند، سازنده بوده است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، مذاکرات نمایندگان آمریکا، کره شمالی و کره جنوبی با هدف فراهم آوردن زمینه مناسب برای دیدار ماه آتی دونالد ترامپ و کیم جونگ اون […]

شفقناسوئد از مذاکرات «سازنده» دو کره و آمریکا خبر دادشفقنا- دستگاه دیپلماسی سوئد اعلام کرد، مذاکراتی که امروز (دوشنبه) در نزدیکی استکهلم به پایان رسید و در آن، نمایندگانی از دو کره و آمریکا شرکت داشتند، سازنده بوده است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، مذاکرات نمایندگان آمریکا، کره شمالی و کره جنوبی با هدف فراهم آوردن...ادامه ...span itemprop="itemReviewed" itemscope itemtype="http://schema.org/Thing">">

مطلب با عنوان سوئد از مذاکرات «سازنده» دو کره و آمریکا خبر داد از وب سایت ویستا vista با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سوئد از مذاکرات «سازنده» دو کره و آمریکا خبر داد از وب سایت ویستا vista با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون