روی خط خبر

لیست خبرهای آفتاب نیوز aftabnews

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز aftabnews 5411 می باشد.

نتانیاهو به تهران اعلان جنگ کرد؟

ادعای اسرائیل و اعلام رسمی انجام حمله به نیروهای ایرانی – صرفنظر از صحت و سقم ادعای نتانیاهو در خصوص حملات انجام شده و تعداد آن – از نظر حقوقی تحولی خطیر و مهم است که واجد ابعاد مهم سیاسی، امنیتی و بین المللی است.

محسن رضایی: اهداف بزرگی داریم

دبیر تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب ما ارائه مدل جدیدی از حکمرانی در ایران و جهان است. آفتاب نیوز : محسن رضایی در دومین کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی که صبح امروز در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، گفت: دهه پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران اسلامی و مقام معظم رهبری تبریک عرض می کنم. امیدوارم این رویکرد بزرگ ملت ایران که تاکنون از میان مقاومت های جهانی راه هایی را برای ما باز کرده است آورده های بیشتری را به ار...

امروز تا حدی به آزادی رسیده‌ایم/ در سالگرد انقلاب، نامی از آیت الله هاشمی برده نمی‌شود

عضو پیشین مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتظاری که از جامعه اسلامی داریم تا ارزش های اسلام در جامعه وجود داشته باشد محقق نشده است. بحث عدالت، معیشت مردم، ثبات خانواده و فساد شایسته جامعه اسلامی نیست. البته ظواهر اسلام نیز امروز در جامعه ما آنطور که باید جاری نیست. بنابراین در این بخش هنوز فاصله زیادی با آرمان های انقلاب وجود دارد.

وزارت دفاع موشک کروز برد بلند زمینی «هویزه» را رونمایی کرد

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در اولین روز از دهه مبارک فجر موشک کروز برد بلند زمینی «هویزه» ساخته متخصصان و دانشمندان عرصه دفاعی سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با آزمایش پروازی موفق رونمایی و آماده تحویل به هوافضای سپاه شد.

حقوق 19 میلیونی در ایران مساوی است با حقوق معاون رئیس‌جمهور آمریکا| چرا یک مدیر باید 16 برابر حداقل دستمزد کارگران حقوق بگیرد؟

حداقل حقوق در ایران نیز حدود 1.2 میلیون تومان است، یعنی کسی که 19میلیون تومان حقوق می گیرد، 16 برابر حداقل حقوق و دستمزد دریافت می کند.

ایران همیشه وطن آرامش یهودیان بوده است

تخصص در حوزه پزشکی و سال ها خدمت به بیماران، در کنار عِرق ملی و روحیه انقلابی، در نهایت زمینه های ورود او به عرصه سیاست فراهم کرد؛ تا با پیگیری مطالبات مردمی و تلاش برای خدمت به جامعه، دغدغه های دینی و ملی خود را دنبال کند. «سیامک مره صدق»، از همان روزهای نخست انقلاب با این حرکت، آشنا و همراه شد و این همراهی را با ورود به حوزه های اجتماعی و خدمت به جامعه، تداوم بخشید.

«اینس تکس» باید گسترده‌تر عمل کند/اظهار نظر اروپایی‌ها درباره FATF کار را دشوارتر می‌کند

سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه با بیان این که نباید به صورت کامل دست رد به سینه اروپایی ها بزنیم، تاکید کرد: البته باید به این نکته توجه داشت که آنها به دنبال این هستند که قدم به قدم امتیازاتی را از ایران در مورد مسائل مختلف بگیرند.

طعنه به امام جمعه موقت تهران/شما که نه در دانشگاه درس خوانده اید و نه در حوزه سابقه انقلابی دارید...

محمدحسن اصغرنیا در روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:بعد از ظهر دیروز در مجلس ختمی شرکت کردم و دوستان قدیمی ام را پس از سالها دوری دیدم .

منبع خبرها سایت آفتاب نیوز aftabnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز 5411 می باشد.

اخبار گوناگون