روی خط خبر

لیست خبرهای الف alef

تعداد کل خبرها از سایت الف alef 20547 می باشد.

جهنم در کالیفرنیا

مرگبارترین آتش سوزی مناطق جنگلی در تاریخ کالیفرنیا همچنان در حال گسترش است و از سرنوشت بیش از هزار نفر که ناپدید شده اند ، هنوز هیچ اطلاعی در دست نیست. با گذشت بیش از یک هفته از آغاز آتش سوزی در کالیفرنیا تلفات حریق در این ایالت آمریکا به 74 کشته و تعداد مفقودان به 1011 نفر افزایش پیدا کرده است.احتمال می رود ماموران آتش نشانی نتوانند آتش سوزی کالیفرنیا را تا پایان ماه جاری میلادی (دو هفته دیگر) خاموش کنند. تاکنون دست کم هفت هزار منزل مسکونی و دیگر ساختمان های عمومی و املاک و مستغلات مردم در آتش ...

غربی‌ها با فروش تسلیحات به ائتلاف سعودی در فاجعه یمن شریک هستند

یک شبکه خبری آلمانی در گزارشی به شرایط وخیم مردم یمن پرداخت و نوشت که سعودی ها مسئول وضعیت موجود هستند اما غربی ها با صادرات تسلیحات در این جنایت شریکند و تمامی مردم را قربانی می کنند.

پرسپولیس محبوب دشمن هم کم ندارد/ برانکو حق دارد که عصبانی باشد

حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس در گفت وگو با فارس، در مورد گلایه واعتراض های برانکو و زمان بازی پرسپولیس و پیکان گفت: برانکو کاملا حق دارد که معترض و عصبانی باشد. پرسپولیس اکنون یکسری بازیکنان جوان را در اختیار دارد. آنهم در شرایطی که با وجود همه کمبودها و محدودیت ها توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا برود. پرسپولیس حق جذب بازیکن نداشت، یکسری از بازیکنانش از این تیم رفتند و برخی هم مصدوم شدند اما با همه این وضعیت توانست تا فینال آسیا پیش برود.وی افزود: اکنون در بازی با پیکان پرسپولیس بازیکنان اصلی ا...

برنامه کمیته امداد برای افزایش افراد تحت پوشش/ عدم مرجع واحد نظارتی بر اقدامات «خیریه‌ها»

رئیس کمیته امداد با اشاره به برنامه های این نهاد برای افزایش افراد تحت پوشش، گفت: کمیته امداد بر خیریه ها نظارت ندارد؛ چراکه نه قانون به ما این مسئولیت را داده و نه آنها نظارت ما را بر می تابند، بلکه این موضوع قانون می خواهد.

نباید همه کم‌کاری‌های فرهنگی را به گردن تلویزیون انداخت/ صداوسیما فضای مجازی نیست

تلویزیون برای تولید برنامه های محتوامحور که در جهت دغدغه های مردم باشد مسیر را هموار کرده، گفت: امکان دارد یک تذکراتی درباره بیان موضوعات و اتفاقات اجتماعی مطرح شود اما تا به امروز نشده بگویند دغدغه های مردم روی آنتن مطرح نشود.

زمزمه قاچاق گندم به خارج کشور/ پیشنهاد افزایش ۳۵درصدی قیمت خرید گندم

رئیس بنیاد توانمندسازی گندمکاران ایران با بیان اینکه زمزمه های قاچاق گندم در سال جاری وجود دارد، گفت: این امکان وجود دارد که گندم های تولیدی کشور به مرز عراق برود و در آنجا به دلار تبدیل شود.

منبع خبرها سایت الف alef می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت الف 20547 می باشد.

اخبار گوناگون