روی خط خبر

لیست خبرهای الف alef

تعداد کل خبرها از سایت الف alef 21362 می باشد.

تلاش برای افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه 98

نوبخت اعلام کرد: برای کارکنان دولت در بودجه سال 1398 رقم قابل توجهی افزایش منظور شده است که پیش نویس لایحه آن از سوی سازمان برنامه وبودجه کشور به دولت تقدیم شده و در حال حاضر در مرحله بررسی قرار دارد که طی دوهفته آینده عدد نهایی آن اعلام خواهد شد.

قیمت ارز پایین می‌آید، ماشین داخلی گران می‌شود، چرا؟

طی هفته جاری نرخ ارز روند نزولی به خود گرفت اما قیمت ها در بازار خودرو همچنان صعودی است. با توجه به افزایش نرخ ارز از ابتدای سال جاری، قیمت خودرو در بازار به تبعیت از آن روند افزایشی به خود گرفته بود، حال آنکه در هفته جاری با وجود کاهش نرخ ارز قیمت بسیاری از خودروها افزایش یافت.

زندگی شادمانه؛ یک دستور مهم دینی و اجتماعی

به گزارش الف، سخن هفته شماره 160 خط حزب الله این هفته به موضوعی اجتماعی، یعنی زندگی شاد و پر نشاط به عنوان یکی از دغدغه های رهبر انقلاب است پرداخته و از آن به عنوان زندگی شادمانه؛ یک دستور مهم دینی و اجتماعی، که معمولا به آن کمتر توجه می شود، یاد کرده که بیاناتی از حضرت آیت الله خامنه ای را در این باره می خوانیم:اول. وسط جنگ خانمان برانداز ارتش بعث با ایران، مرحوم کیومرث صابری یا همان "گل آقا"ی معروف ایرانی ها، ستون طنز "دوکلمه حرف حساب" را در روزنامه اطلاعات (در سال ۶۳) راه اندازی کرد. اما ذهن ...

دشمن پشت‌صحنه فتنه‌های دی ۹۶ و مرداد ۹۷ بود

در حوادثی مانند فتنه ۸۸ ، فتنه دی ۹۶ و فتنه مرداد امسال دشمن پشت صحنه حضور داشت و گروه های خود را حمایت کرد اما همه آن ها با شکست مواجه شد، چراکه ملت ایران می داند این برنامه ریزی ها توسط دشمن انجام می شود.

ده‌ها میلیون دلار رشوه نفتی چگونه پولشویی و خرج انتخابات شد؟!

روزنامه کیهان نوشت: رئیس جمهور در توجیه سخنان ظریف گفت: «متاسفانه مواد مخدر در کشور وجود دارد و باید با آن مبارزه کنیم؛ وقتی مواد مخدر هست، پول کثیف هم هست؛ این پول کثیف کجا می رود، یعنی یک گوشه و کناری پولشویی انجام می گیرد».آقای روحانی همچنین گفت: چرا راجع به مسائل روشن می جنگیم. بله همه دنیا گرفتار پولشویی است. شما به من نشان دهید یک کشور در دنیا هست که در آن پولشویی انجام نمی گیرد و یک کشور در دنیا به من نشان دهید که فساد، مواد مخدر و جنس تقلبی در آن نیست. همه باید تلاش کنیم مفاسد را کم کنیم...

منبع خبرها سایت الف alef می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت الف 21362 می باشد.

اخبار گوناگون